Wyprowadzanie Polski z Unii Europejskiej!

Może być zdjęciem przedstawiającym drzewo i na świeżym powietrzu

Powyższe zdjęcie zrobiłam dzisiaj, kiedy u mnie od paru dni nie pada deszcz.

Skosili trawnik tymi warczącymi kosiarkami, zużywając na to parę litrów benzyny, zatruwając środowisko!

Efekt jest taki, że to już nie jest trawnik, a jakaś łąka wypalona przez suszę,

Można sobie porównać jak wygląda trawa skoszona, a jak ta, gdzie kosiarz nie wykosił i na takie działanie trafia mnie szlag, bo wygląda to fatalnie!

Trawa to jeden z największych producentów tlenu i pochłaniaczy dwutlenku węgla. 

Badania przeprowadzone w Nowym Jorku pokazują, że trawy w Central Parku usuwają z atmosfery około 6 ton dwutlenku węgla rocznie.

Bez trawy nie nastąpi sekwestracja dwutlenku węgla (wchłanianie CO2), a nasz ślad węglowy urośnie.

Pochłaniają też szkodliwe pyły i cząsteczki z powietrza odpowiedzialne za zanieczyszczenie powietrza.

Dla porównania jeden hektar lasu sosnowego usuwa z atmosfery około 20 ton dwutlenku węgla rocznie.

Trawy i drzewa to nasi najwięksi sojusznicy w walce o klimat i przetrwanie, ale my ludzie wciąż tego nie pojmujemy!

***************************************************************************************

Dzisiaj oglądałam konferencję prasową Ministra Sprawiedliwości i Prokuratora Generalnego – Zbigniewa Ziobro, który wystąpił razem ze swoją szajką!

Tam musi się dziać nieciekawie, bo wszyscy podczas konferencji na twarzy zrobili się jak buraki i widać było, a kamera nie kłamie, że skacze im ciśnienie!

Ten domek z kart zaczyna się walić, a to co mówili na konferencji sprawiło, że zrobiło mi się niedobrze od tych kłamstw i przeinaczeń!

Oni nas wyprowadzają właśnie z Unii Europejskiej, a także mogą wywołać wojnę światową!

Zbigniew Ziobro uważa, że Polacy żyją pod przymusem “kolonializmu Unii Europejskiej“, która tak jak za czasów komunizmu chce nami rządzić polecaniami jak niegdyś Związek Radziecki.

Te słowa padły na konferencji prasowej ogłoszonej po tym jak Parlament Europejski przyjął rezolucję w sprawie tak zwanego mechanizmu warunkowości.

Szokujące porównanie i krótka pamięć ministra, który zapomniał, że przymus ZSRR wspomagany był stacjonującym sowieckim wojskiem gotowym w każdym momencie do interwencji.

Zapomniał również, że przynależność do Unii Europejskiej jest dobrowolna i że Polacy sami zdecydowali czy chcą uczestniczyć w tej strukturze.

Ziobro całe swoje życie był miękiszonem i źle wspominają go koledzy ze studiów!

Zawsze robił ze strachu w gacie i nie potrafił się przystosować, a donoszenie miał w genach!

Ziobro, jak twierdzą dawni znajomi, był typem odludka, nie miał znajomych, nie spotykał się z dziewczynami, nikogo do siebie nie zapraszał, co tydzień jeździł do rodziców.

W procesie przeciwko kolegom zezna, że „w tamtym czasie jedynymi kolegami byli G. i K.”.

G. postanowił wciągnąć go w swoje studenckie rozrywkowe towarzystwo.

I tak Ziobro poznaje Marka K.

Jednak na imprezach w akademikach i na dyskotekach Ziobro nie potrafił się odnaleźć, siedział sztywny, więc koledzy postanowili zmienić taktykę i w bardziej kameralnym gronie – w konfiguracji ich trzech i trzy koleżanki – spotkali się w mieszkaniu Ziobry.

Przyszły minister sprawiedliwości przyznał przed sądem, że koledzy przyszli też raz do niego do domu z alkoholem.

„Wypiliśmy razem.

Rozmawialiśmy na różne tematy, wtedy poznałem postawę oskarżonego [Marka K.] wobec życia. (…) Ważne było to, aby używać życia nawet kosztem innych”.

Kolega Ziobry z tamtych czasów wspomina:

 – On był bardzo usztywniony, a my zachowywaliśmy się jak typowi studenci.

Używaliśmy życia, imprezowaliśmy.

Zbyszek próbował z nami, ale nie potrafił.

Zastanawialiśmy się, czy to chodzi o jego kompleksy, czy może nosi w sobie jakąś głęboko skrytą tajemnicę?

Więcej tutaj:

https://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/kraj/1739424,1,studenckie-sledztwo-zbigniewa-ziobry.read

Może uda mi się doczekać, kiedy będą sznurkiem zamykani za to, co zrobili Polakom podczas 6 lat polskiego bezprawia!

Jednak tak patrząc na opozycję, to dla Polski ratunku już nie ma i nawet nie liczę na powrót Tuska, bo ten się pojawia i znika, jakby miał jakieś bzika!

Zdjęcie

14 myśli na temat “Wyprowadzanie Polski z Unii Europejskiej!

 1. Co do rżnięcia bezmyślnego trawników zgadzam się z Tobą całkowicie.

  Kiedyś, za czasów pierwszej wygranej PiS, zagłosowałam na nich, bo sądziłam, że Tusku wygra prezydenturę i będzie w kraju zdrowa równowaga. Kolega Ziobry ze studiów przestrzegał, że to kapuś i lizus był, ale nie wierzyłam. Szybko przekonałam się, że miał rację.

  Polubienie

  1. W trawach są żyjątka, którymi karmią się ptaki między innymi, a także dostarczają nam tlenu i należy odejść od tego raz na zawsze skoro zaczęła się walka o klimat! Pola golfowe są koszone, ale aby je utrzymać w kondycji, to pompują w nie hektolitry wody.
   Na PiS nigdy nie głosowałam bo pamiętam ich rządy i burdel w 2005/07! Tusk zrobił wielki błąd pod koniec kadencji,, bo PO stała się pewna siebie i arogancka i dlatego przerżnęli!

   Polubione przez 1 osoba

 2. Pytanie, skąd wezmą pieniądze gdy nas z Unii wyprowadzą? Gdyby nie Bruksela to dziś byli byśmy na równi z Białorusią i Ukrainą, a Polski rolnik nie jeździłby traktorem za kilkaset tysięcy, tylko człapał za koniem. Oni doskonale sobie zdają z tego sprawę i nigdy nie odważą sie na taki ruch. Bez Unijnych pieniędzy nasza gospodarka zdechnie.

  Polubienie

 3. Myślę, że nikt z PiS nie chce wyprowadzać Polski z UE. To są podobne zagrywki jak na linii Polska Czechy, co innego mówi się do ważnych osób, a co innego do „ciemnego luda”. A więc jeżeli będzie jakieś wyprowadzanie to raczej prezes wyprowadzi te „swoje kozy”.

  Polubienie

 4. Nie wiem, czy nie wrzucasz do jednego wora polexitu (czyli tego wyjścia z UE) z procedurami zmierzającymi do wyrzucenia nas z UE? A to są jednak zupełnie odrębne sprawy, na polexit nas nie stać, więc raczej będziemy wykluczani z prawa do głosowania, podejmowania decyzji, bycia reprezentowanymi, itd …

  Polubienie

  1. A jaka to różnica Andrzeju! Jeśli się stanie jedno, albo drugie, to staniemy się rosyjską republiką, ale ludzie o tym nie wiedzą, bo są wakacje i prawie koniec pandemii! Wszystko zmierza do katastrofy!

   Polubienie

   1. Dla „ciemnego luda” nie ma to żadnego znaczenia, czy z Unii nas wyrzucą, czy sami „dumnie” wymaszerujemy. Ale: 1/Gdy nas wyrzucą, to pisowate będą płakały jaka ta Unia zła i na tym przekonaniu PiS wygra jeszcze kilka kolejnych wyborów. 2/ Jeżeli sami wyjdziemy, to zatriumfuje marzenie „par(t)afianów”, że Polska może być biedna, ale musi być … katolicka. Temat jest znacznie bardziej obszerny, ale skoro wrzuciłaś kolejny temat o seksie seniora … 😉

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s