Kwiaty i polski zaścianek!

Może być zdjęciem przedstawiającym kwiat

Bardzo, ale to bardzo lubię mieć kwiaty na balkonie i są to przeważnie pelargonie.

Każdego roku są inne i w tym roku mam w kolorze różowym i bordowym.

Już są piękne, ale mając kwiaty na balkonie trzeba śledzić pogodę.

Zachodniopomorskie od wczoraj nawiedzają burze i wiatr, a zaraz potem pojawia się obfity deszcz, który siecze i ludziom masakruje kwiaty na balkonach.

Ja biegam ze skrzynkami i wnoszę je do domu, bo bardzo byłoby mi żal, aby je deszcz zniszczył.

Na ostatnim zdjęciu pokazałam właśnie kwiaty u sąsiadki, które dostały mocno wiatrem i deszczem i będą długo się odbudowywały.

Synoptycy przewidują, że to lato będzie strasznie gorące, ale póki co, z zachodniej Europy idą burze, wiatry, a nawet grad!

Moskwa tonie w upale takim, że nie było tam od 100 lat takich temperatur.

Jednym słowem dzieje się.

Trudno jest żyć w takich upałach, a więc siedzę w domu pod wiatrakiem, gdyż bardzo mi upał doskwiera i przede wszystkim piję dużo wody!

Aby nie było tylko o kwiatkach i pogodzie, to ciekawa jestem czy w taki upał jesteście na bieżąco z Ministrem Edukacji – Przemysławem Czarnkiem?

Tym Czarnkiem – kabotynem!

W Polsce ten nierząd popsuł i zastraszył już wszystkie grupy społeczne i zawodowe, a teraz biorą się za szkołę!

Ja chodziłam do szkoły w czasach PRL-u, ale takiego draństwa jak teraz nie było, bo ja szkoły moje wspominam z sentymentem!

Może czegoś nie wiem i może czegoś nie pamiętam, ale nikt mnie nie gonił do kościoła, a teraz wszystko w szkole ma być kościelne i każdy przedmiot podporządkowany doktrynie kościoła!

Następuje już zmiana lektur i będą nauki o Papieżu JPII i kardynale Dziwiszu, którzy tuszowali pedofilię w kościele.

Będzie także o tym, że w Smoleńsku były trzy wybuchy na podstawie bredzeń Macierewicza i to, że to Rosja zabiła 96 osób lecących do Katynia!

To tylko tak w skrócie, że wymazany z historii już jest Lech Wałęsa, a z komuną walczyli bracia Kaczyńscy i inne kłamliwe stwierdzenia.

Strach się bać, ale najgorsze będzie to, że ta władza zastrasza już nauczycieli, którzy będą pod opieką pisowskiego kuratora, a nie samorządu!

Ludzie zaczynają wychodzić na ulicę, bo nauczyciele i rodzice także i zdaje się, że mimo wakacji – Czarnek ich mieć nie będzie!

Ludzie brońcie swoje dzieci i młodzież przed indoktrynacją, bo to wszystko nie idzie w kierunku otwartych, nowoczesnych, europejskich umysłów, a średniowiecza!

Ubolewam, że przyszło mi na to patrzeć, kiedy mam Wnuki!

Słynny cytat Czarnka z powodu, którego powinien wylecieć na pysk z polityki to:

„Osoby LGBT „nie są równi ludziom normalnym”.

Widzę ciemność i czas ich odsunąć od władzy – najwyższy czas, choćby dlatego, że wielki wódz PiS-u zakłada dwa różne buty, a to oznacza całkowite oderwanie od rzeczywistości, aż tak, że przykro na to patrzeć!

Może być zdjęciem przedstawiającym zbiornik wodny
Może być zdjęciem przedstawiającym kwiat i na świeżym powietrzu

35 myśli na temat “Kwiaty i polski zaścianek!

   1. To prawda, że trawa dostała wody i rośliny! Tyle dobrego, że nie było gradu, który był w Zielonej Górze i zmasakrował samochody, a wiatr powalił wiele drzew. Życzę Ci deszczu w granicach normy!

    Polubione przez 1 osoba

  1. I niech się tak dzieje, bo pelargonie bytują na mojej Osi Czasu na Faceebooku. Mimo wszystko zastanawiam się skąd Kaczyński wyciągnął do życia politycznego takie kreatury w polityce, To nie mieści się w głowie. Szkody będą naprawiane przez lata!

   Polubienie

  2. To jest człowiek misji, dobrany do rodzaju zadania jakie mu zlecono. Nie jest wrażliwy na krytykę. Tak jak uśmiechnięta Anusia zrobi swoje, a później??? Później dadzą kogoś dobranego do innych, kolejnych zadań

   Polubienie

 1. Myślałam, że na pierwszym zdjęciu to kadr z Alternatywy 4 😀
  No właśnie ja nic nie wiem o lekturach! Zrobiłam sobie detoks od polityki już przed wyjazdem i trudno mi wrócić na obroty… A jak widzę działo się, i sporo przeoczyłam. :/

  Polubienie

 2. Lubię kwiaty, ale właśnie na zapach pelargonii jestem niesamowicie uczulony, nawet czując ich zapach z kilku metrów zaczynam się źle czuć. Ale te Twoje są wyjątkowo piękne.

  Czarnek pójdzie w garnek
  Gdy jego czas się zatrzyma
  W garnku zostanie czernina

  Polubienie

  1. Bywa, że ludzie są uczuleni na zapachy. Pelargonie nie pachną, a dopiero kiedy złamie się gałązkę, to jest odczuwalny zapach. Czarnek jest niebezpieczny! Wierszyk super Andrzeju!

   Polubienie

 3. PiSowi zależy by zrobić z narodu ciemnotę, bo takimi łatwiej sterować. M.in. dlatego ministrem edukacji zrobili takiego pojeba jak Czarnek. Oby te burze i do mnie doszły, bo dziś mam 33 stopnie w cieniu i ledwo zipię 😦 Przydało by sie trochę oddechu 😦

  Polubienie

  1. Stasiu ja nie wiem, co ci ludzie z PiS mają w tych łbach. Żyję długo, ale czegoś takiego nie przeżylam. Nawet za PRL-u było jakoś normalniej. U mnie dziś dużo chłodniej i tego Ci życzę, bo faktycznie nie da się oddychać.

   Polubione przez 1 osoba

  1. Marku upały idą w kierunku na wschód. U nas trochę odpuściło, ale i tak jest duszno i wilgotno po deszczu. Podobno czerwiec ma myć masakryczny. Ten od edukacji jest cymbałem, którego trzeba sie bać.

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s