Polskie zło i strach!

Nie raz sobie mówię, że kolejnego dnia nie włączę telewizora i laptopa też.

Obiecują sobie, że odetnę się na cały dzień od polityki, bo jaka ona teraz jest, to każdy widzi i słyszy, a zwłaszcza ci, którzy polityką się interesują.

Budzę się rano i człapię najpierw włączyć laptopa, aby się zalogował, a potem oczywiście telewzior.

Zaczynam więc z kawą tak niemal każdy dzień zaczynam, bo ja kurde muszę, ale to muszę wiedzieć, co się dzieje w Polsce i na Świecie i to raczej się nie zmieni – dopóki śmierć mnie nie odłączy od mediów.

Oczywiście nie oglądam non stop, bo mam swoje obowiązki domowe, ale czasem Mąż mówi, abym wzięła urlop na żądanie od wiadomości – nie daję rady!

Mówię Wam szczerze, co sobie dziś pomyślałam oglądając sejmową komisję w sprawie TVN-u.

Oni nam ją zabiorą, a potem będzie tak, bo nie cofną się przed żądną nikczemnością:

To wszystko nam grozi:
– LexTVN
– LexTwitter
– LexFacebook
– LexNetflix
– LexTikTok

 • i tak dalej lex!

Odbiorą nam wszystko i nie zostanie już nic, bo obce kapitały się wyniosą z tego kraju, a także żołnierze amerykańscy wyjadą w cholerę i tak nas urządzą.

Dziwię się – strasznie się dziwię, że Polacy się na to godzą i nie wychodzą na ulicę w obronie wszystkiego!

Boją się wychodzić, czy mają już wszystko w dupie i niech się dzieje wola Nerona Kaczyńskiego.

Idzie cenzura i dziś na TT przeczytałam oto:

„1800 osób zostanie powołanych przez Kamińskiego do monitorowania nieprzychylnych PiS treści w internecie, blokowania, zgłaszania i dokumentowania do nękania postępowaniami o znieważenie albo jakikolwiek inny przepis.

Żeby wygrać muszą wprowadzić blokadę informacji w internecie i TVN.

Tak się robi cenzurę”

Ja nie straszę, ale tak się stanie, że będą nas aresztowali za krytykę tego bandyckiego rządu, bo oni raz zdobytej władzy – nie oddadzą nigdy!

Może dlatego zaczynamy się ich bać!

Mam w banku trochę oszczędności, a idzie potężna inflacja, a więc zamienię je na dolary, bo nie dam się im mnie okraść!

Przypuszczenie:
Powrót Radia Wolna Europa i cynkciarzy też i będzie – bony, dolary, euro pod Bankiem PKO bp.

Powrót do komuny!

Pisząc to jestem śmiertelnie poważna!

Ciekawa jestem jaki będzie syndrom odstawienia, kiedy PiS pójdzie w diabły.

Będzie krzyk i zgrzytanie zębów, a nawet samobójstwa!

19 myśli na temat “Polskie zło i strach!

  1. Marku i tu masz rację. Ja żyłam w PRL-u jako dziewczynka, a gdzieś tam zawsze interesowałam się polityką, Pamiętam czasy jak Ojciec w Wujkiem słuchali Radio Wolna Europa, ale takie skurwienia nie pamiętam. Jak można nam to robić, kiedy wyzwoliliśmy się z pod buta ZSRR. Jak można wracać dotamtych czasów,

   Polubienie

   1. Nie wiem jak można i dziwota mnie ogrania, że jest na to przyzwolenie…Kaczyński nie chce Polski Ludowej, on chce czasów Bieruta i kultu jednostki … a to były najgorsze czasy w naszej historii powojennej

    Polubienie

 1. Działania siłowe nic nie dadzą, bo rząd ma tu ogromną przewagę. Wyjdziesz na ulice i rzucisz się pod czołg? Świetną akcję zrobili Obywatele RP na Podlasiu – bez przemocy, a sposobem, zablokowali marsz ku pamięci żołnierzy wyklętych. Trzeba temu rządowi obrzydzić rządzenie i zdobywać sojuszników.

  Polubienie

  1. Ludzie w dużych miastach powinni wychodzić na ulicę i pokojowo demonstrować. Oczywiście rzucą na nich Policję, ale to świadczy o słabości tego rządu. Oni się nas boją, a teraz my boimy się ich! Paranoja.

   Polubienie

 2. Ponoć Amerykanie stanęli za TVNem, więc może być ciekawie… Jeżeli ruszą internet to będzie ich największy błąd, bo młodzi im tego nie darują. Może na co dzień nie interesują się polityką, ale żyją w internecie i na każdą próbę cenzurowania na pewno zareagują.

  Polubienie

   1. Bo PiS gotuje naród niczym żabę, powoli, aż do skutku i dlatego wiele osób nie dostrzega jeszcze tego co się dzieje, ale w końcu nastąpi moment że zrobi się naprawdę gorąco i ludziom otworzą się oczy.

    Polubienie

   2. Oni wiedzą, kiedy te zmiany robić kiedy Polacy są na wakacjach! Zobaczymy czy ruszą do boju jesienią, ale chyba będzie kolejna pandemia, która sprzyja tym potworom.

    Polubione przez 1 osoba

   3. Już powinni w dużych miastach wychodzić na ulicę, bo Babcia Kasia sama nic nie zrobi! Czytałam, że już w szeregach tej bandyckiej partii są ludzie niezadowoleni z tego co ta gnida robi z krajem! On nie jest normlany, ale pozwalają mu na rozpieprzenie kraju!

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s