Pol’and’Rock Festival – Jurka Owsiaka – 2021!

Dzisiaj tj. 29 lipca po roku przerwy z powodu pandemii ruszył w końcu Pol’and’Rock Festival – Jurka Owsiaka.

Tym razem festiwal odbywa się w moim województwie, czyli w zachodnio – pomorskim i jestem z tego dumna.

Wejście mają tylko osoby zaszczepione i te, które przejdą test i uważam, że to jest w porządku!

Kiedy oglądałam otwarcie festiwalu ze słynnym „Odjazd” popłakałam się mimo mojego sędziwego już wieku!

Wzruszam się bardzo szybko, kiedy ponownie, mimo pandemicznych ograniczeń ludzie znowu mogli się spotkać , aby posłuchać swojej muzy i porozmawiać w grupach na wielu, ważnych, tematycznych spotkaniach.

Według mnie – niech żyje wolność, wolność i swoboda, a więc niech się ludzie bawią w tej stęchłej Polsce – zepsutej przez PiS.

Festiwal nasz jest największy na Świecie i stał się marką Wolnej Polski i demokratycznej – jeszcze!

Za chwilę będziemy krajem autorytarnym i takie festiwale nie będą się odbywały, bo nam ich zabronią!

Zabronią dlatego, bo młodzież powinna klęczeć w kościołach i za guru ma mieć katechetę i księdza, a nie wyluzowanego Owsiaka, który kocha Wolność właśnie, a nie uciskanie Narodu w szponach klechów i zwyrodnialców pedofilów.

Z pewnością młodzież na festiwalu odreaguje rok siedzenia w domach przed komputerami z powodu nauki zdalnej.

Z pewnością nie jeden i nie jedna wykąpie się w błocie, poleje wodą, zapali trawkę i to będą fotografowali oczywiście pseudo dziennikarze ze szczujni Kurskiego, aby pokazać swoim „świętojebliwym” jaką rozpustę promuje Owsiak.

Będzie wycie i znakomicie, a młodość ma swoje prawa i starsi pamiętają czasy „Dzieci Kwiatów”.

Baw się mądrze kochana młodzieży!

Czerpcie radość ze świetnej muzyki i spotkań.

Nie dajcie temu nierządowi powodu do porównywania Was do patologii Owsiaka.

Szkoda, bo gdybym była młodsza, gdybym była, to bym z Wami się bawiła, śpiewała i tańczyła! 😀

17 myśli na temat “Pol’and’Rock Festival – Jurka Owsiaka – 2021!

 1. Festiwal fajna sprawa. Straszna pogarda do kościoła i jego ludzi się w tym wpisie przejawia, ale to Twoje zdanie. Co do segregacji ludzi nie popieram. To jest wręcz zabranie ludziom wolności. Szczepienia dobrowolne, ale konieczne do wejścia na „wolnosciowy” festiwal. Trochę hipokryzji w tym wszystkim, tym bardziej, że wszyscy już wiemy, że szczepionki nie chronią przed transmisją wirusa.

  Polubienie

  1. Kościół sam sobie zapracował na taką opinię, bo jak wiesz pełno w nim pedofilii, co pokazują raporty! To zniechęca niestety. Czytam, że jesteś antyszczpionkowcem, bo uważasz, że Owsiak segreguje ludzi. Gdyby Adrian powiedział Polakom, że trzeba się szczepić koniecznie, to byś może miał inne zdanie. Nie ma innego wyjścia z pandemii jak się zaszczepić i to jest obowiązek każdego na tym świecie. Nie pomagacie w wyjściu z pandemii!

   Polubienie

   1. Zauważ, że pedofilów jest o wiele więcej wśród ojców rodzin, co chociażby pokazują zatrzymania obywatelskie ECPU Polska. W instytucjonalnym kościele również są pedofile, których trzeba z całą surowością osądzić i potępić, a ofiarom pomagać jak tylko się da. Jednak ciągle budowanie stereotypów kosciol=pedofilia jest równie kłamliwe i niskich lotów jak budowanie równania gey=pedofil. Takie powielanie stereotypów i kojarzenie na siłę katolików z TVPis jest niskich lotów i sugerujące, że katolicy nie potrafią samodzielnie myśleć. Wolę uczciwą rozmowę na argumenty. Piszesz, że obowiązkiem każdego jest się zaszczepić, ja się pytam dlaczego ? Przecież szczepionka nie zatrzymuje transmisji wirusa. Kolejna sprawa to tak w tym działaniu Owsiak segreguje ludzi.
    Co do wyjścia z pandemii to nie pomaga rząd swoim idiotycznym działaniem, mając krew wielu Polaków na rękach, którzy zginęli przez brak pomocy, bo Covid wykreowano na zabójczą broń. Oni nie pomagają. Są leki, którymi Covid można leczyć, tylko wiruslodzy, którzy to udowadniają są uciszani. Posłuchaj debat na yt, a nie czerp wiadomości tylko że szkła kontaktowego. Nie jestem antysCzepionkowcem ale mam sporo wątpliwości i znam osoby, które straciły zdrowie po przyjęciu szczepionki lub nawet życie. Co do Adriana nie znam człowieka i nie wiem o czym Mówisz.

    Polubienie

   2. polsatnews.plŚwiat
    USA. Lekarka o pacjentach ciężko chorych na covid. „Błagają mnie o szczepionkę”
    22.07.2021

    Pracuje w stanie Alabama, gdzie w USA poziom szczepień przeciw COVID-19 jest najniższy. Dr Brytney Cobia przypomina, że w jej regionie pojawia się coraz więcej ognisk mutacji Delta, a co za tym idzie – szpitale stają się pełniejsze. „Pacjenci covidowi robią przed podłączeniem do respiratora błagają mnie o szczepionkę. Trzymam ich za rękę i mówię, jest już za późno” – opisuje.
    Nie ma innego leku na świecie jak szczepionka. Nie ma i nie będzie. Twoja wola, czy zaszczepisz siebie i swoją rodzinę.
    Odnośnie kościoła na generalizuję, że wszyscy to pedofile, ale ostatni raport wskazuje na to, że to najczęściej księża krzywdzą dzieci i nie ponoszą na to żadnej odpowiedzialności. Patrzę na świat trzeźwo i mam odwagę o tym pisać, a nie nie chowam głowy w piasek i jak mi się coś nie podoba, to walę prosto z mostu. Masz dzieci i uważaj na nie, aby Czarnek nie skrzywdził je swoją katolicką edukacją! Proszę uważaj na nie!

    Polubienie

   3. Polecam ten film, a może rozjaśni, że atak na dzieci trwa od wieków i kościół nic z tym nie zrobił przez stulecia, a teraz już całkiem milczy!

    Polubienie

  2. @zwykly tata, Przepraszam, że się wtrącę do Waszej wymiany zdań, ale ponieważ pomimo szeroko zakrojonej akcji informacyjnej (w normalnych krajach), w Twoim komentarzu pojawiają się dwie opinie słabo oparte na rzeczywistości:

   1) Duchowieństwo to jedyna grupa zawodowa, która systemowo ukrywała przypadki pedofilii. Jedyna i systemowo. Przepisy wymyślone w Watykanie blokowały normalną drogę prawną, dlatego sprawa wybija dopiero dzisiaj, dlatego wiele ofiar nigdy nie dostanie zadośćuczynienia z powodu przedawnienia, i dlatego dopóki nie zostanie wyjaśniona do końca rola takich kościelnych baronów jak Dziwisz (a pewnie nie zostanie, m.in. dzięki wsparciu wyznawców, wiernych i biernych), kościół =pedofilia. Po prostu.

   2) Osoby zaszczepione nadal mogą przenosić wirusa, np. na ubraniu. Mogą też chwilowo odchorować kontakt z wirusem. Szczepionka indywidualnie zazwyczaj chroni od ciężkich powikłań, dlatego w krajach wysoko wyszczepionych w przypadku wysokiej liczby pozytywnych testów i tak jest relatywnie niska liczba hospitalizacji (jeśli szczepionka okazała się skuteczna). Odporność zbiorowa hamuje przenoszenie wirusa — dzięki osobom zaszczepionym, osoby niezaszczepione mają mniejsze szanse na kontakt z chorobą. Wiedza ta jest ogólnie dostępna, przynajmniej w kraju w którym mieszkam. W zasadzie nie ma leków na wirusy, to kolejna kupa mózgowa internetu. Czytałam, że za pomocą leków można do końca zwalczyć zapalenie wątroby typu C, i to wszystko. Tzw. „leki” na wirusy działają objawowo, uciszają wirusa, może spowalniają namnażanie, ale najczęściej tylko zmniejszają objawy (bo jp. przy zwykłej grypie od wirusa groźniejsza jest reakcja organizmu na niego – dawniej ludzie umierali „na grypę”, ale faktycznie z powodu gorączki, a nie dlatego, że wirus „coś” zrobił), zwalczyć dziadostwo musimy sami, dlatego warto być zaszczepionym. Diagnozować sobie choroby na youtubie też nie warto. Pozdrawiam.

   Polubienie

 2. Moja sąsiadka jest na tym festiwalu i na pewno nie jest tam tak jak przedstawiają to w szczujni. Zresztą ich bardziej kłuje w oczy Owsiak niż sam festiwal i dlatego plują. Dobrze że młodzież ma okazję się wyluzować, zabawić, bo w tej chorej rzeczywistości oszaleć idzie.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s