Nigdy nie będę dumna z tego prezydenta!

Moje pelargonie jeszcze się świetnie mają, choć mamy koniec lipca, ale o nie dbam, podlewając nawozem.

Eksperyment z balkonowymi pomidorami także się udał, co przedstawiam na poniższym zdjęciu.

To tak na wstępie, a teraz:

Kiedy Polacy wybrali Anżeja na drugą kadencję, to sobie pomyślałam, że w końcu ten facet wybije się na niepodległość i zacznie poważnie traktować swój urząd i odzyska „jaja”

Myślałam, że przestanie działać pod dyktat Kaczyńskiego i zacznie odzyskiwać kręgosłup moralny, a tu ponownie zonk!

Ja nie wiem po co Polakom potrzebna jest ta szkodliwa marionetka i za co on bierze pieniądze z naszych podatków.

Jest nadal beznadziejny, szkodliwy i śmieszny aż do „porzyganienia” od tej swojej dziwaczności i strachu, który nosi w gaciach!

Przez lata jego istnienia ani razu nie nazwałam go prezydentem, bo od samego początku mi podpadał z tym swoim strachem w oczach i nieszczerością wobec mnie – wyborczyni, która na niego nie głosowała.

Darł papę w kampaniach wyborczych, co skutecznie mnie odpychało.

Nawet Wałęsa mnie tak nie odpychał, choć też gadał androny, które były tłumaczone w tygodniku „Nie” – Urbana, aby Polacy się zaznajomili, co Wałęsa miał na myśli.

Za czasów Kwaśniewskiego wstydziłam się parę razy, kiedy lubił sobie golnąć, ale ogólnie była to prezydentura owocna i ten taniec filipiński do wybaczenia.

Dzisiaj o godzinie 19.15 w Polsat News – Anżej udzielił wywiadu po powrocie z Japonii, w której sportowcom przynosił tylko pecha.

Wywiad tylko utwierdził mnie w przekonaniu, że mamy za prezydenta idiotę, debila i krętacza!

Ten człowiek nie nadaje się nawet na sołtysa.

Nie odpowiedział dziennikarzowi na żadne pytanie, a ślizgał się jak ta glista i uciekał od odpowiedzi.

Kiedy dziennikarz spytał dlaczego nie zachęca Polaków do szczepień – ten odpowiedział, że z racji pełnionej funkcji – musiał właściwie się zaczepić!

Poszedł dalej i stwierdził, że osoby krytyczne wobec szczepień – niech się jeszcze zastanowią i nie było ani słowa zachęty!

Pierwsze, co zrobił po powrocie z Japonii, to podpisał rozporządzenie w sprawie podwyżek dla polityków w wysokości od 6 do 9 tysięcy i to wszystko, co zrobił!

Dziennikarz zapytał, co myśli o skoku na wolne media, a także o to, czy UE ma prawo się czepiać Izby Dyscyplinarnej i zaczęło się kręcenie i zaczął robić miny Mussoliniego!

Został także zapytany o 5% inflację w Polsce, a ten baran odpowiedział, że przecież ludzie dostają podwyżki i tak dalej i tak dalej gadał kłamstwa i ja się na to nie nabiorę i ta ten ich złodziejski „Ruski ład” też nie!

Czytam na Twitterze jego wpisy i wiem jak Polacy go nienawidzą – po prostu piszą wprost, że jest złamanym ch…jem, który zeszmacił tak dumny urząd i jeszcze:

Zauważyłam dzisiaj, kiedy przemawiał Powstaniec Warszawski – Leszek Żukrowski, że z pogardą zmierzył wzrokiem Adriana, Który wciąż pieprzy o suwerenności Polski, a zrobił tak, że wszyscy się od Polski już odwrócili!

38 myśli na temat “Nigdy nie będę dumna z tego prezydenta!

  1. Taka jest prawda szarabajko i tylko szkoda tych lat kiedy żyliśmy w zgodzie z innymi krajami. Wejście do UE, do NATO, to wszystko poszło się pieprzyć. Też tak myślę, że zniszczenia są tak wielkie, że nie dożyję nowej demokracji, bo dranie dobrali się do władzy, Nasze dzieci i wnuki także będą naprawiali ten kraj, a budżet na minusie spłacali latami. Może dożyję kiedy pierwszego drania rozliczą i pójdzie siedzieć! Pobożne moje marzenie.

   Polubienie

 1. batog, dyby i…cnoty niewieście! (bo zdaje się, że jest nieco zwichrowany na punkcie jolek rosiekówien i ruchadełek leśnych)
  Zastanawiam się, jak te jego fanaberie i wygłupy trawią Agata – żona i Kinga – córka?

  Polubienie

   1. Zmieniam kanały i widzę i słyszę tych durniów w TVInfo. Może Ty zmień kanał i się oświeć, bo póki co, to tylko TVN transmitował uroczystości z obchodów Powstania Warszawskiego, a Kurski to olał i dlatego jesteś nie doinformowany!

    Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s