Obyczajówka!

Małgorzata Rozenek – Majdan i jej dwoje dzieci z małżeństwa z Jackiem Rozenek po rozwodzie związała się z byłym bramkarzem Radosławem Majdanem.

Urodziło się ich wspólne dziecko – śliczny Henio i oto na tym zdjęciu widzimy cudowną rodzinę!

Po ślubie Małgorzaty z Majdanem coś się jej w głowie poprzestawiało i koniecznie chce dorównać byłej żonie Majdana – Dodzie.

Zaczęły się więc poprawki biustu, twarzy i tak dalej, ale to mnie absolutnie nie obchodzi.

Czasami sobie wchodzę na „Pudelka” i to, co ostatnio przeczytałam „odczytać” i „odzobaczyć” nie sposób.

Oto sięgnęłam na sam koniec Internetu, gdyż stwierdzam, że ludzie w sieci sprzedają już wszystko!

Małżeństwo to wybrało się nie tak dawno kamperem do Szwecji i tu nie jest wiadome, czy chcieli przeżyć przygodę, czy też w celach reklamowych tego kamera.

Dwoje dorosłych ludzi – gdzieś około już 50-tki – rodzice dorosłych już prawie dzieci, zaczęli opowiadać jaki to mieli „zajebisty” seks w tym kamperze.

Ja jestem ciekawa jak odbierają te sensacje łóżkowe dzieci, a właściwie już młodzież tej Małgorzaty.

Przecież Internet czytają ich koledzy i będą mieli bekę z rodziców i to jest straszny wstyd i obciach.

Pytam dlaczego ludzie nie chronią swoich dzieci przed hejtem, który z pewnością spłynie na tych chłopców!

Szlag mnie trafia, że tak intymne sprawy wywalane są w sieci i dlaczego ludzie dla fejmu nie mają ani odrobiny zasad, że poszli za daleko!

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan zdradzają przepis na „ZA*EBISTY SEKS” W KAMPERZE: „Zaparkuj tak, żeby się nie zsunął”

W najnowszym wywiadzie Gonia i Pysiula opowiedzieli o tym, jak musieli się nagimnastykować, aby zaznać odrobiny intymności podczas rodzinnej przeprawy kamperem przez Szwecję. Łatwo nie było…

Kurtyna i tylko dodam, że mimo mojego wieku nie jestem jakąś tam purytanką, ale uważam, że wszystko ma swoje granice i nie wszystko nadaje się na sprzedaż, ale ja chyba jestem z kosmosu!

27 myśli na temat “Obyczajówka!

   1. Wszystko do czasu, kiedy taki syn, czy córka strzeli w łeb takiego rodzica za upublicznianie ich wizerunku! Z tego też trzeba zdawać sobie sprawę!

    Polubienie

   2. To prawda i tu masz rację. Jednak ludzie na „świeczniku” powinni zacząć myśleć, że wszystko w sieci zostaje na zawsze. Kiedyś te dzieci będą musiały pójść na studia, a potem do pracy, a w sieci są zdjęcia jak na nocniku siedziały, albo kupkę zrobiły w pieluchę!

    Polubienie

   3. Gdy nie było facebooka, sąsiedzi pamiętali nam rodzica-pijaka czy chorego psychicznie. A życie i tak szło swoją drogą. Na obciach robiony przez wcześniejsze pokolenia nic nie poradzimy. Natomiast para o której piszesz robi to, co robi, bo ktoś to czyta. Warto czytać co innego, pozdrawiam.

    Polubienie

   4. Swiechno bywam w wielu miejscach w sieci, to i na Pudelka wstąpię i nie widzę w tym obciachu żadnego. Martwi mnie tylko to, że ludzie dla pieniędzy obnażą siebie po całości i nie ma żadnej dla nich świętości jaką powinna być rodzina, a zwłaszcza dzieci! Na Instagramie dzieje się to samo, a wiem, że masz tam konto!

    Polubienie

   5. Mam na instagramie konto. A jednak nadal nie wiem co tam się dzieje u celebrytów To ja decyduję kogo obserwuję i gdzie zagladam. W ten sposób unikam zmartwień o cudze dzieci.

    Polubienie

   1. Niestety na tym polega bycie celebrytą… Dla pieniędzy i gołą dupę są w stanie pokazać… Niestety dopóki są ludzie chcący oglądać i czytać takie rzeczy, dopóty oni będą w blasku fleszy… Ja jednak wolę poczytać że ktoś zrobił coś pożytecznego, dobrego, a nie o ruchaniu sie gwiazdeczek.

    Polubienie

   2. Nasi dziadkowie przecierali by oczy ze zdumienia w jakim kierunku to ewoluuje… Strach pomyśleć do czego będą się posuwać za 20 lat skoro już dziś nie mają żadnych oporów…

    Polubienie

 1. Beznadziejne to, fakt. Dzieci zawsze mi szkoda w takich sytuacjach. Problem w tym, że wcale nawet nie trzeba na takie strony wchodzić, bo tytuły i tak bombardują cię z każdej strony. W telewizji, zresztą, to samo. Że już tak zostanę w temacie Majdanów – na jakieś 20 kanałów aż cztery razy natknęłam się na tę kobietę. Perfekcyjna pani domu, Majdanowie gdzieś tam, gdzieś tam, „Małgosia cudnie chudnie”(!!! WTF???) i tepe.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s