Idzie „bida” z nędzą!

bm

Kto śledzi politykę, to pamięta te sławetne słowa:

„Niech jadą” – krzyknęła z ław sejmowych Józefa Hrynkiewicz z PiS gdy posłanka PO Lidia Gądek powiedziała z mównicy sejmowej, że młodzi lekarze w każdej chwili mogą wyjechać za granicę, aby tam zarabiać. Na wypowiedź Hrynkiewicz zareagowała część posłów, krzycząc „skandal”.

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2017-10-12/niech-jada-poslanka-pis-wysyla-lekarzy-rezydentow-za-granice/

Mamy oto powtórkę z rozrywki, gdyż wszystkie zawody w służbie zdrowia wyszły strajkować, gdyż za wykonywaną pracę dostają w tym kraju – grosze, a prawie wszyscy mają rodziny!

Nikt z rządzących nie chce z nimi rozmawiać i tak ogólnie, to się nie dziwię, kiedy w budżecie nie ma już pieniędzy, bo wszystko rozkradli!

Sam minister zdrowia – z małej litery specjalnie , powiedział, że oni chcą podwyżek z kosmosu!

W żadnym razie nie pomoże rozstawione „Białe Miasteczko” – nic to nie da – mówię Wam.

I pojadą moi drodzy, bo mają kuszące propozycje i służba zdrowia niemiecka zabierze nam wykwalifikowane pielęgniarki, które wyjadą na kontrakty za świetne pieniądze, bo czytamy:

Niemieckie szpitale rekrutują na proteście medyków. „2700 euro, po co czekać na decyzję rządu”
Przedstawiciel niemieckich szpitali przejechał 500 km na protest medyków w Warszawie,

aby zagospodarować „wkurzenie pielęgniarek” i znaleźć chętnych do pracy w Berlinie.

W rozmowie z WP przekonuje, że polski rząd szybko nie zadba o podwyżki, więc po co czekać… – Ja mógłbym to tak zorganizować, że w marcu 2022 roku zaczyna się pracę za 12 tys. zł – proponuje

W Polsce więc będzie tak, że

„Ślachetne zdrowie,

Nikt się nie dowie,

Jako smakujesz,

Aż się zepsujesz”

Jan Kochanowski

Będziemy więc umierali w domach, bo nie ma karetek, a służba zdrowia padła na pysk.

Tylko nominaci będą leczeni w najlepszych szpitalach i za darmo i tego jestem pewna, gdyż mieliśmy przykład chorego kolana Kaczyńskiego, któremu kule do domu przywiózł sam lekarz.

Innym razem napiszę o podwyżkach jakie nas atakują, a przecież kiedyś Polacy na to reagowali, a teraz my uśpieni – milczymy!

Proszę mi powiedzieć, bo kiedy za komuny podrożał cukier.

Polacy wyszli na ulicę, były strajki. Dziś wszystko DROŻEJE 4 -5 % – MILCZYMY!

10 myśli na temat “Idzie „bida” z nędzą!

 1. System który stworzyła świta Kaczyńskiego gnije, a smród jest coraz większy 🙂 Dali 2 miliardy na szczujnię Kurskiego a służbę zdrowia olali i teraz zbierają tego plony, a to początek… Mam nadzieje że początek końca tej bandy.

  Polubienie

 2. Jakoś tak dziwnie się składa, że po każdym proteście pielęgniarek, kasę dostają nie ci co o nią walczyli, ale np. … lekarze, pracownicy NFZ, specjaliści paramedyczni (np. ZUS), a nawet inni pracownicy budżetowi, jak np. policja, służby paramilitarne, oraz urzędnicy. Może dlatego do „Białego miasteczka” pospiesznie dołączyli lekarze …

  Polubienie

   1. Do wydania jest jeszcze sporo kasy (obligacje, tereny przykolejowe i pofabryczne, nieruchomości, lasy, stawy, zastawy bankowe, itd., itp., …) to prawie połowa Polski. Nie ma tylko komu dawać, bo „matki, córki i kochanki” pisowatych już się obłowiły i unieść nie mogą.

    Polubienie

   2. Pan Andrzej raczy sobie żartować i proponuje i podpowiada grabież do ostatniego kamienia w tym kraju! Obłowieni nigdy nie mają dość i i swoją kasę trzymają pewnie w rajach podatkowych i tylko Polski żal i ludzi, którzy podczas pandemii oddali się zawodowi całkowicie, a teraz dostali kopa w de…

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s