Nigdy nie wierz politykowi!

Kim jest Robert Mazurek

Robert Mazurek jest jednym z najbardziej znanych polskich dziennikarzy. Obecnie prowadzi audycję „Poranna Rozmowa” w radio RMF FM. W sobotnim wydaniu „Rzeczpospolitej”, czyli magazynie „Plus Minus”, pisze o winach.

Zaprasza więc do porannej audycji polityków z różnych opcji i prowadzi z nimi rozmowy!

17 września 2021 roku w Sejmie – Szef NIK-u odczytywał raport w sprawie wyborów kopertowych i w swoich ustaleniach podał, iż zostało sprzeniewierzone ponad 70 milionów, a wybory się nie odbyły!

Oskarżył za to Morawieckiego zwanym „Pinokio”

Posłowie PiS prawie wszyscy w tym czasie wyszli z sali plenarnej, a i ze strony opozycji także wyszli posłowie!

Gdzieś w środku Warszawy dziennikarz Mazurek wyprawił swoje 50 – te urodziny i wielu posłów na ten melanż się udało – z różnych opcji politycznych!

Nic w Stolicy się nie ukryje i oto „Fakt” zrobił bardzo ciekawe zdjęcia, kiedy to posłowie w godzinach pracy udali się na „imprę” zakrapianą dobrym winem i wódeczką z suto zastawionym bufetem.

Stali sobie więc towarzysko mieszając się wzajemnie i na zdjęciach widać cudowną komitywę między posłami PO i PiS – tak jakby nic ich nie dzieliło, bo nawet nie troska o Polskę!

Byli wszyscy bez maseczek, a nam nakazują mieć na „ryjach” ten kaganiec, gdyż przecież szaleje 4 fala pandemii jeszcze groźniejsza!

To tylko ja nie lubię polityków z PiS, bo kłamią i konfabulują, kradną, ale oto zobaczyłam zdjęcia, że opozycji nie przeszkadza przebywanie ze swoim „niby” wrogiem.

Na zdjęciach widać Budkę, Siemoniaka, Kosiniaka -Kamysza, Zdrojewskiego, którzy zwiali z roboty!

Brzydzi mnie takie postępowanie i czas pasować obronę Polski, bo politycy w niej w jedną tutkę dmuchają i rączka – rączkę myje!

Już nigdy nie będę oglądała „Kawy na ławę” w TVN-e, bo te, ich tam rozmowy są farsą, a po programie idą na piwo!

Nie ma ratunku dla Polski, kiedy wszędzie są zdradzieckie mordy i kanalie!

Czas już żyć swoim życiem i przestać się „wkurzać”, bo żal życia, a czasu coraz mniej!

Ale to nie koniec blamażu!

Oto redaktor z TVN-u dziennikarz Skórzyński doradzał mejlowo politykowi z PiS – Dworczykowi!

Póki co, został zawieszony przez Wolne Media, ale co z tego, kiedy optyka się radykalnie zmienia!

Cuda, cuda mości panie i panowie!

Ps. Panie Budka jeśli pan powiesz kolejny raz, że nie ma pana zgody na afery PiS, to ja odpowiadam, że mnie, jako podatnika nie ma zgody na to, żeś pan poszedł w długą w ramach swojej pracy!

Niech was wszystkich szlag trafi!

21 myśli na temat “Nigdy nie wierz politykowi!

 1. no i co tu powiedzieć…?
  A wywiady Mazurka są coraz bardziej durne, niektórych dosłownie nie da się wysłuchać do końca… Pomyśleć, że kiedyś nawet słuchałam ich z przyjemnością, jednak od kilku lat mu zdrowo odbiło.

  Polubienie

  1. Gosiu jestem z tego gatunku, że nie słucham radia, bo mam taką naturę, że muszę widzieć i słyszeć, co nie oznacza, że nie mam wyobraźni. Wynika z tego, że w warszawce się dzieje i kwitnie elyta.

   Polubienie

  1. Roksanno ciekawa jestem o czym na imprezie rozmawiali, bo w mediach skaczą sobie do oczu! Normalny człowiek wyleciałby z roboty, gdyby na imprezę sobie w czasie pracy wyszedł! Naprawdę już nie ma ratunku dla tego kraju!

   Polubienie

   1. eee tam pewnie jakieś tam kurtuazyjne gadki, pewnie kompletnie nie nawiązujące do bieżącej polityki. Jedyny bulwersujący fakt, to taki, że w tym czasie powinni wykonywać swoją pracę!

    Polubienie

   2. Jest pokłosie urwania się z roboty i bardzo dobrze!

    Szef klubu parlamentarnego KO Borys Budka i Tomasz Siemoniak oddali się do dyspozycji władz PO, a Sławomir Neumann ma nie znaleźć się na listach wyborczych – mówi jeden z naszych informatorów

    Polubienie

   3. Popłakałam się, kiedy to usłyszałam. Ciekawe jakie są tam haczyki napisane drobnym druczkiem. To z pewnością zobaczymy.
    I jeszcze taka myśl, że politykom PiS za opuszczenie miejsca pracy nie spadł włos z głowy. Inne standardy!

    Polubienie

   4. No jest ale, poprzez uchwalenie dziwnej ustawy przez KRRiT, zostawili sobie furtkę, by móc tę koncesję odebrać przed wygaśnięciem koncesji. Przecież Suski wczoraj był u nich i ustalił taki dziwny twór, bełkot prawny, ale dla PIS wiążący, bo on się prawem nie przejmuje.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s