Nie możemy na to pozwolić – DOŚĆ!

Kiedy będziemy obchodzili kolejną rocznicę Wybuchu Powstania Warszawskiego i Anżej zakrzyknie – Cześć i Chwała Bohaterom, powinny paść takie słowa:

–  Milcz głupi chłopie! Milcz! Chamie skończony, które wykrzyknęła Powstanka do faszysty!

Dlaczego, a no dlatego, że ani razu się nie odezwał i nie oburzył słowami Krzysztofa Wyszkowskiego z IPN, który porównał obie Posłanki na Placu Zamkowym w Warszawie do faszystowskiego zbrodniarza i czytamy:

„Ci powstańcy stają po stronie Dirlevangera” – napisał Krzysztof Wyszkowski, były członek „Solidarności”, obecnie zasiadający w Kolegium Instytutu Pamięci Narodowej, odznaczony przez prezydenta Dudę Krzyżem Wielkim Orderu Odrodzenia Polski.

Do wpisu dołączył zdjęcie Wandy Traczyk-Stawskiej i Anny Przedpełskiej z niedzielnej manifestacji w Warszawie”

Jaka jest teraz Polska, że lży się ostatnich ludzi jeszcze żyjących, a kiedyś ginących za wolną Polskę i nagle się okazuje, że Ich świadectwo za chwilę pójdzie na marne i tylko usiąść i zapłakać!

Nikt Polaków tak nie podzielił jak to zrobił Kaczyński i jego przydupasy, którzy dorwali się do władzy tylko po to, aby się nachapać do „porzyganienia” i nie utracić władzy.

I wszyły na powierzchnię imbecyle!

Wyszło dużo imbecyli, którzy są w polityce i poza nią, czyli wyznawcy PiS-u, którzy dadzą się pokroić i nawet mogą kogoś zabić!

Imbecyle wznosili toasty, kiedy ekshumowano groby, tych, którzy zginęli w katastrofie smoleńskiej w poszukiwaniu trotylu!

Oni pili szampana, aby ten trotyl znaleziono, bo do dzisiaj imbecyle wierzą w zamach!

Imbecyle, a może już debile pokazali zdjęcie z demonstracji w Warszawie, że Donald Tusk miał tylu ochroniarzy!

Imbecyle i debile chcą udowodnić, że Tusk jest tchórzem, a my się czepiamy ochrony Kaczyńskiego, która pochłania miliony ochraniana jego pieprzonego Żoliborza.

Wiele razy tam stały setki policyjnych radiowozów, a ochroniarze w domu zakładają mu pampersy i myją jajca, bo sam nic nie umie i boi się świata!

Imbecyle nie widzą, że DT porusza się sam po Sopocie i robi dla rodziny zakupy, a tak samo było w Brukseli.

Imbecyle nie pojmują, że wyjście w tłum 100 – tysięczny mógł grozić Tuskowi zamachem wzorem Pawła Adamowicza, ale imbecyle jak chcą poniżyć przeciwnika, to mogą i go zabić!

Imbecyle kochają zapach krwi i dlatego tyle lat babrają się w katastrofie smoleńskiej, a także rajcuje ich smród z grobów!

Jeśli nie pogonimy imbecylów, to czeka nas wojna domowa.

Imbecylko z Częstochowy zjedz w końcu te kanie jakie rosną w tym lesie, a przekonasz się jak przewyższą smakiem te śmierdzące mule z szafranem!

Wystarczy kapelusz lekko posolić i usmażyć na klarowanym maśle – niebo w gębie! 😀

Może jeszcze doczekasz, że znienawidzonego judaszka i ryżego ubije faszysta, bo to twoje marzenie – jako odwet za Cybę!

4 myśli na temat “Nie możemy na to pozwolić – DOŚĆ!

  1. Tchórzem jest Kaczyński bo chowa się w tłumie ochroniarzy i policjantów, gdy Tusk spokojnie i bez strachu idzie między ludzi. W końcu to bydło odpowie za niszczenie Polski, a przeróżne prawicowe karaluchy wrócą do rynsztoka z którego wylazły!

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s