To się w głowie nie mieści!

Stracone lata tej głupiej blondynki, która udaje pierwszą damę za nasze pieniądze.

Zmienia kiecki jak rękawiczki za nasze pieniądze, ale przez tyle lat nie otworzyła dzioba w żadnej sprawie dotyczącą dzieci, czy też kobiet.

Potrafi się poruszać w bezpiecznym terenie, a więc kościelnym i jest blisko zakonnic, bo albo się boi, albo jest tak ograniczona, że wiele społecznych spraw jej zwisa i powiewa.

Reprezentuje swojego durnego, mimicznego mężusia i oboje stanowią tak śmieszną parę, że chciałoby się zakrzyknąć – odejdzie już, bo przynosicie tylko wstyd, a nikt ich nie chce, to jadą z wizytą na Cypr – do raju podatkowego.

Mogłaby zabrać głos w sprawie ogromnego kryzysu migracyjnego, który narasta na granicy z Białorusią.

Mogłaby wesprzeć te dzieci i kobiety, które za chwilę będą umierały w lesie z głodu i zimna i pytam – gdzie jest sumienie tej kobiety.

Zauważyłam, że kobiety, które nie mają wnuków są bezduszne i zepsute do szpiku kości i pozbawione są wrażliwości i empatii, aby pomóc i współczuć, bo są wyzute z kobiecych instynktów!

Trzeba zauważyć, że żadna kobieta z PiS-u ani słowem się nie zająknęła o dzieciach głodujących i brudnych na tej granicy mimo, że mają swoje dzieci.

Trzymają się przekazu dnia potwora Kaczyńskiego, że ten temat jest tematem tabu, a i popierają budowę muru na granicy, choć:

PiS za 500 milionów złotych chce wybudować mur na granicy z Białorusią, jak ich znam to zamiast muru będzie Wielki Wał za publiczną kasę.

Tak samo będzie jak z samochodami elektrycznymi i promem, oraz respiratorami – na czym ktoś zrobił wielką kasę i stał się milionerem.

Gdyby ta raszpla zwana pierwszą damą chociaż pojechała do szpitala w Hajnówce, gdzie leżą umierający, to przynajmniej by pokazała w końcu ludzką twarz.

Dziecko do k…ry nędzy, to jest dziecko i nie ono rozpętuje światowe wojny, a tylko jest ofiarą i w tym kraju nie ma miejsca na zwyczajne, ludzkie odruchy, bo w rządzie mamy bestie.

Hitlerowcy przynajmniej budowali baraki dla więźniów, bo dla dzieci też, a polskie, rządowe bestie i mordercy wypchali te dzieci na pewną śmierć, tak jakby do gazu!

Wstydzę się, że tu przyszło mi żyć, choć kiedyś rozpierała mnie duma!

U mnie w małym miasteczku działają charytatywnie kobiety, które nie potrafią zostawić dziecka żadnego w potrzebie i ten KLUB KOBIETA – 2000 działa od wielu lat, ale aby działać, to trzeba być człowiekiem i mieć serce po właściwej stronie.

Podobno w białoruskim lesie słychać strzały, bo Łukaszenko wydał rozkaz mordowania tych ludzi!

Ten problem można by łatwo rozwiązać, gdyby ten nierząd dogadał się w Wielką Brytanią, gdzie po Brexit brakuje ludzi do pracy i po prostu ich tam kierować udzielając azylu!

Jednak to jest za mądre dla Kamińskiego, który pokazuje w polskich mediach, że ci ludzie tylko dymają klacze!

***** ***

2 myśli na temat “To się w głowie nie mieści!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s