Jak rozpętał III Wojnę Światową!

Może być komiksem przedstawiającym ‎1 osoba i ‎tekst „‎M Odczepcie się wreszcie od nas! I dawajcie te cholerne pieniądze! んس‎”‎‎

Manewruję tak tematami, aby jak najmniej pisać o polityce, ale się nie da po prostu!

Oboje z Mężem tak mamy, że staje się dla nas polityka już nie do strawienia, a i na te kłamliwe gęby patrzeć nie możemy, ale niestety nie da się od tego uciec.

Dziś o poranku dowiedziałam się, że UE przystawiła Pinokio pistolet do głowy, a ten wywoła III Wojnę Światową dlatego, że te miliardy nie spływają na ich rachunek i się wściekli!

Trzęsą portkami, bo tych pieniędzy nie dostaną dopóki nie zostanie w Polsce przywrócona praworządność, czyli likwidacja izby dyscyplinarnej i przywrócenia sędziów do orzekania i tak dalej.

Unia Europejska też się wściekła i powiedziała – DOŚĆ!

Jeśli Polacy zobaczą nędzę w swoich portfelach, województwach, powiatach, gminach, to pogonią im kota w wyborach i oni już o tym wiedzą.

Jako Obywatelka tego kraju mam nadzieję, że UE tych pieniędzy tym draniom nie powierzy, bo je zmarnują i przeznaczą na swoje złodziejstwa, a my zobaczymy figę z makiem.

UE powinna opracować taki system, by te miliardy trafiły bezpośrednio do samorządów, które zawsze wiedzą, co z taką kasą zrobić, gdyż mają opracowane plany na potrzeby i inwestycje.

U mnie już Burmistrz ogłasza, że jeśli nie dostaniemy unijnych pieniędzy, to będziemy musieli się oblizać, bo wiele inwestycji po prostu się nie nie da wykonać!

Obecnie Pinokio rozdaje jakieś miliony, które nie pochodzą z budżetu, bo budżet jest pusty.

Pożyczają pieniądze i jest to kreatywna księgowość, aby promować ten ich Nowy Wał i ja się na to nie nabiorę.

Pinokio rozdaje kartonowe czeki – nie dajcie się na ten szwindel nabrać!

Obiecali promy, elektryczne samochody, mieszkania dla młodych, obwodnice i nie ma nic, a więc dlaczego teraz by miało by coś być.

Nie wierzcie notorycznym kłamcom wychowanym w patologicznych domach, bo oni są patologią, bo za kasę zrobią wszystko i za stołki dranie.

Idzie bieda z nędzą i tymczasem do tego skala ubóstwa drastycznie wzrosła, bo ludzie nie nadążają finansowo za wzrostem cen żywności, gazu i energii!

Jeśli będziemy chcieli coś w swoich małych Ojczyznach osiągnąć, to wrócimy jak za PRL-u do czynów społecznych, bo na naszych oczach wracamy do tamtych czasów.

Dodam jeszcze drastycznie, że 500+, to już jest tylko około 300+

Polska była brzydkim kaczątkiem, ale z czasem zmieniła się w cudownego łabędzia i przyszli oni!
Teraz skrzeczy jak wstrętna żaba!

Dopiszę, że w zeszłym tygodniu widziano jak z służbowej limuzyny wyciągano pijanego w sztok Mariusza Kamińskiego, który z innymi stanie w przyszłości przed Międzynarodowym Trybunałem Karnym w Hadze, za ludobójstwo na granicy polsko – białoruskiej!

Międzynarodowy Trybunał Karny, MTK – pierwszy w historii stały sąd międzynarodowy powołany do sądzenia osób fizycznych oskarżanych o popełnienie najcięższych zbrodni, jak zbrodnie ludobójstwa, zbrodnie przeciwko ludzkości, zbrodnie wojenne i agresje, które miały miejsce po 1 lipca 2002 roku. Siedzibą MTK jest Haga. Wikipedia.

Dopiszę, że dziś w reportażu TVN „Czarno na białym” upadł bezpowrotnie etos Jana Pawła II, ale o tym kiedyś!

Na poniższym zdjęciu to moje, jesienne miasto, a zdjęcie jest mojego autorstwa.

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

28 myśli na temat “Jak rozpętał III Wojnę Światową!

   1. Oczywiście masz rację, ale początki to rządy PO/PSL, gdy: a/ w 2015 r. Rzepliński wpuścił dublerów do trybunału, b/ rejterada następcy Rzeplińskiego, który pozwolił się wywieźć na taczce, i c/ uległość Gersdorf, która mając upoważnienie Unii bała się wywalić na kopach nielegalnie tworzące się zastępy uzurpatorów sądowych.

    Polubienie

   2. Ja czegoś takiego nie zauważyłam i nie wiem skąd czerpiesz takie wiadomości. Idealnie nie było, bo nigdy nie jest, ale tak jak teraz jest, to zamordowanie wszystkiego. Kiedy dobiorą się do Sądu Najwyższego będzie po Polsce i czekają nas rozbiory.

    Polubienie

   3. Nie działało dobrze. Rzepliński nie musiał przyjmować 3 dublerów, a Biernat nie musiał rezygnować z walki. Gersdorf mogła zdelegalizować KRS i Izbę Dyscyplinarną, bo miała na to „papiery” z UE. Jednak cała trójka wolała skumać się z nowym prezydentem. 😉😁

    Polubienie

   4. Mi też coś nie pasuje. Duda i Rzepliński (AR odszedł w grudniu 2016 r. zerknij sobie do WIKI) współistnieli ponad 1,5 roku. Gdyby się nie spotykali to może mniej by napsocili, ale to właśnie Rzepliński (na zmianę z Kosiniakiem Kamyszem i Petru) ciągle „wecował” klamkę w dużym pałacu. Chyba jednak wtedy miałaś gdzieś politykę. 😉

    Polubienie

   5. Nie bardzo wiem o co Ci chodzi? Rzepliński mógł „na kopach” wywalić tych trzech PiS-owskich dublerów, a inni mogli jeszcze więcej, jednak wszyscy woleli potargować z Dudą. Chciałaś od „początku brać za ryj”, więc to jest ten początek. Rzepliński, Biernat i Gersdorf bez walki oddali władzę sądowniczą. Odchodzimy od tematu …

    Polubienie

   6. Andrzeju może masz rację. Może faktycznie mi coś umknęło, bo codziennie od lat jest jakieś draństwo jest tego tak dużo, że trudno mi spamiętać. Jednak Oni i Ona są zapraszani do wolnych mediów jako eksperci o może to mnie zmylilo.

    Polubienie

   1. Naród – Narodem, ale może suweren się obudzi!
    (ile jeszcze potrzeba szwindli i przekrętów, łajdactwa i ciemnogrodu, abyśmy tupnęli nogą?!)

    Polubienie

   1. Ja chyba osiągnęłam już stan, w którym nie mam nic więcej do powiedzenia. Sięgnęliśmy dna. Każdego dnia, z każdym ich nowym posunięciem przeżywam taką huśtawkę emocjonalną, że chyba trafię do psychiatryka. Przechodzę przez wszystkie możliwe fazy: śmiech, niedowierzanie, szok, wściekłość i apatię.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s