Klęska spadła na Polskę!

Zacznę od tego:

Marek Belka na TT.

Mejzizm – styl sprawowania rządów charakteryzujący się upadkiem wszelkich norm moralnych, wykorzystujący ludzkie tragedie dla własnego interesu, a w komunikacji posługujący się prymitywnym językiem uproszczeń i oskarżeń. Popularny w Polsce w latach 2015-2021.

Chodzi oczywiście o wiceministra ds. sportu Mejzę – „mendę”, który zgarniał wielkie pieniądze za pomocą fundacji z rodziców mających chore dzieci.

Dzieci miały być leczone metodą kontrowersyjną i niesprawdzoną w Meksyku za 80 tysięcy dolarów – chyba kwoty nie pomyliłam!

Kim trzeba być, aby wpaść na tak szatański biznes?

W innym, cywilizowanym kraju, to by natychmiast przyszła policja i mendę zawinęła, ale nie w Polsce.

Kaczyński jako najbardziej zdeprawowany mentalnie człowiek w Polsce takich drani chroni, aby tylko utrzymać swoją, deprawującą władzę i lubi maczać swoje łapska w destrukcji i braku człowieczeństwa – wrr!

Mejza jest mu potrzebny, a więc i innych drani będzie chronił dla utrzymania władzy i większości w Sejmie.

Podejrzewam, że w tym nierządzie są też ludzie, którzy w czasach pandemii handlują ludzkimi organami, bo u nich każdy biznes jest dopuszczalny.

Jeśli taka sprawa wyjdzie, to też będzie zamieciona pod dywan!

Codziennie wstajemy i słyszymy, że na COVID zapada około 30 tysięcy osób, a także umiera około 500 osób!

Ten nierząd wygumkował pandemię i nie robi nic, aby ten naród chronić!

Inne kraje wprowadzają restrykcje, obostrzenia, co oczywiście ludzi wnerwia, ale u nas na nierządzie nie robi wrażenia, że mu wymiera suweren, bo jeden w tą, czy tamtą, kto by się tym przejmował.

Musimy znowu nauczyć się nowego wyrazu i kto wie, kiedy zjawi się u nas mutacja o nazwie OMIKRON podobno 50 razy silniejsza od COVID-19!

Mnie osobiście już wszystko dołuje, bo ukradli mi demokratyczny kraj, a także COVID nie odpuszcza i czuję się jak w zamkniętej klatce – jak ptak, o którego nikt nie dba już!

Chorują już dzieci, bo nawet moja roczna Wnusia, a starsze mają co chwilę kwarantannę, gdyż w szkole chorują też dzieci i znowu wracamy do nauki zdalnej!

Ten koszmar nigdy się nie skończy i tych szczepień będzie coraz więcej i więcej, następna i następna!

Z moich prywatnych rozmów wynika, że po 3 dawce ludzie lądują w szpitalach!

Już się mówi, że trzeba będzie przyjąć 4 dawkę szczepionki, a jak wiemy ludzie nie chcą się szczepić, a ten nierząd, aby nie narażać się antyszczepionkowcom – milczy!

Ale jeszcze dobija mnie świadomość, że tam w lesie umierają ludzie, a spadł śnieg!

Jakaś klątwa spadła na Polskę i jakoś nie ma nadziei na bardziej spokojne życie, gdyż opozycji nie zależy na wygraniu wyborów, bo po co im kraj w zgliszczach i w długach!

THE END!

26 myśli na temat “Klęska spadła na Polskę!

 1. Statystyki są jasne: w Szczecinie 80% pod tlenem do ludzie nie zaszczepieni, a pod respiratorem 100%. Dopóki ludzie się nie zaszczepią baź nie przechorują to wirus będzie mutował. Delta pojawiła się w Indiach, gdzie wyszczepienie było bardzo niskie, teraz w Afryce, gdzie zaszczepieni to około 20%. W PL obecnie zaszczepienie to 54%, różnymi preparatami, o różnym czasie, z różnym układem immunologicznym, więc to nic dziwnego, że mogą się zarazić, a nawet trafić do szpitala, bo ludzie zaszczepieni mają większą świadomość i nie unikają lekarzy, jak ci niezaszczepieni, którzy zbyt późno zgłaszają się do szpitala. Z biegiem czasu szczepionką mniej chroni i to jest oczywiste, ale niektórym to trudno pojąć i to, że zaszczepieni też chorują używają jako argumentu przeciw szczepionkom. ech… no głupio mądrzy, niestety. A jeszcze porównują covid do grypy- pewnie kiedyś to nastąpi- tyle, że rocznie na grypę w PL umiera ok 60 osób, a na covid w ciągu półtora roku ponad 80 tys. Nie mówiąc już o zajętych łóżkach w szpitalach, i wszelki powikłaniach po chorobie.

  Polubienie

  1. A rząd odpuścił i nie robi nic. Uważam, że czas nałożyć obostrzenia dla niezaszczepionych, bo nigdy nie wyjdziemy z tego. Niech Niedzielski podje się do dymisji skoro związali mu ręce. To mądry facet, ale się poddał dyktatowi PiS.

   Polubienie

 2. Jesteśmy z mężem po 3 dawce, poszło gładko:-)
  Pani Witek powiedziała, że rząd nie odpowiada za pandemię, bo nie rząd ją rozpętał.
  Złota czcionka dla pani Marszałek!
  Dziś przemawiał minister od zdrowia i tez nic konkretnego nie zapowiedział.

  Polubienie

 3. We wrześniu 2019 zaczęłam swoją pierwszą pracę w szkole, na żywo spędziłam w niej aż 1 semestr 😊 Gdy jesienią 2020 znowu nas pozamykali, to pomyślałam, że skoro mam niewiadomo do kiedy uczyć przez internet pięknego przedmiotu jakim jest wychowanie fizyczne to jest to znak, by przyspieszyć moje i męża plany, i właśnie teraz oddać się wychowaniu dziecka. Potem aż do maja były zdalne, a teraz non stop są kwarantanny. Nie tak miał wyglądać początek mojej kariery i cieszę się, że ten czas mogę spędzić z maluszkiem w domu, a nie przed ekranem komputera. Swoją drogą, WF zdalny rujnuje całe przesłanie tych zajęć, bo aktywność fizyczna powinna być odskocznią od książek i ekranów, a tu myślałam w pewnym momencie, że mi wypali oczy po całym dniu. Z pewnością nie wrócę do szkoły nawet po urlopie, jeżeli tak miałaby wyglądać moja praca jak to było przed narodzinami córki 🤷🏼‍♀️

  Polubienie

 4. Mejza to typowa choroba pisowska, którą akceptuje wciąż ich elektorat. Złodziejstwo i wykorzystywanie słabszych to dzisiaj norma. Pomysł tylko ile zarabiają firmy farmaceutyczne na niesprawdzonych i nieprzetestowanych szczepionkach…bądźmy zdrowi, każdy niech się leczy jak potrafi najlepiej.

  Polubienie

   1. Nie wiem czy nam szkodzą, wiem natomiast, że tempo w jakim wprowadzono szczepionki na covida powinno każdego zastanowić. Nie jestem antyszczepionkowcem, żadna jednak szczepionka nie była tak kontrowersyjna jak ta. Nie namawiam nikogo do tego żeby się nie szczepił, bo powinna być indywidualna decyzja. Nie ufam statystykom, bo nie potrafię dzisiaj ufać mediom masowym, które utrzymywane są z reklam i piszą tak aby tych reklam mieć jak najwiecej. Dbajmy o higienę i swoje zdrowie a będzie dobrze.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s