Piekło polskich kobiet!

Kobiety ponownie wyszyły na ulicę.

W Sejmie odbyło się czytanie projektu zakazu całkowitego aborcji i nie ważne, czy ciąża jest z gwałtu, zagrażająca życiu kobiecie, czy ze związku kazirodczego!

Oszołomy w Sejmie zaproponowali 25 lat więzienia za dokonanie aborcji, a nawet dożywocie.

Myślimy, że ten nierząd już nic gorszego nie wymyśli i nie przepchnie, ale to nie jest prawdą!

Przepchnie wszystko i oto sobie wymyślili kolejny hak – tym razem na rodziny.

Ma być powołany Instytut ds. Rodziny i Demografii i oto może wejść w życie całkowita inwigilacja nas wszystkich, bo będą chcieli wiedzieć o nas wszystko, a zwłaszcza o młodych kobietach i ich partnerów!

Na swoje niecne działania dostaną 30 milionów rocznie z ominięciem RODO!

Zobaczycie, że zabronią Polkom i Polakom stosowania antykoncepcji, bo będą obowiązywały stosunki jedynie w celach prokreacji, a nie jakieś tam bzykanka, z których trafi się niechciana ciąża!

Zobaczycie, że dojdzie do tego, że kobieta udająca się za granicę będzie musiała na granicy wykonać test i jeśli będzie w ciąży, to w drodze powrotnej będzie musiała zrobić kolejny test, czy tej ciąży nie usunęła.

Jeśli usunęła, albo poroniła pójdzie do więzienia i tak stworzą w tym kraju kobietom piekło!

Kaczyński nienawidzi kobiet i chyba wiadomo dlaczego, skazując je na rodzenie dzieci uszkodzonych z wadami letalnymi – to jest jakiś koszmar.

Przecież to powiedział, że kobieta musi urodzić takie chore dziecko i powinno się je ochrzcić, nadać imię i pochować.

Ja się więc pytam dlaczego rodzice Kaczyńskiego nie stosowali antykoncepcji, bo byśmy nie mieli takiego szatana w polityce!

Nie będę się więcej rozpisywała na ten temat w tym wpisie, ale dodam tylko, że kobiety mają swoje piekło na własne życzenie.

Sprawdziłam i na PiS w 2015 roku głosowało ponad 30% kobiet właśnie, a potem na Korwina i Konfederację!

Połasiły się na 500+ i głosowały kompletnie wyprane z wyobraźni, że dopuszczenie PiS do władzy będzie działało przeciwko im przede wszystkim!

Dziękuję za uwagę – ja babcia trzech Wnuczek!

12 myśli na temat “Piekło polskich kobiet!

  1. Dzięki za link, ale ja nie jestem za aborcją na życzenie. Kobieta powinna mieć ochronę w wypracowanym kompromisie. Szkoda, że nie ma możliwości wysłania online. Niewiele kobiet wie o takiej akcji chyba.

   Polubienie

   1. Te, które popierają prawo kobiet do własnego ciała, wiedzą. „Kompromis”, który był kiedyś, nie był wypracowany. Nikt kobiet o zdanie nie pytał, nie jest to przepis zgodny z ideą nietykalności cielesnej. Mam nadzieję, że przepis zrównujący kobiety z ludźmi wejdzie w życie, wiem, że to nie nastąpi szybko.

    Polubienie

   2. Ja myślę, że długo, długo nie nastąpi, gdyż w obecnych warunkach politycznych nie ma żadnego dialogu i jest na zasadzie nie, bo nie i koniec i kropka. Kobiety nie mają w tym kraju nic do powiedzenia, bo niby z kim miały by rozmawiać. Fanatyków u nas dostatek, a więc mamy to co mamy!

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s