Idzie bieda! Ciemno wszędzie.

Bankster z żonką cwaną

W dniu Rodziny bankster zabrał swoją cwaną żoneczkę na romantyczną kolację do ponoć najdroższej restauracji w Warszawie.

Ich dzieci były na jakimś obozie harcerskim, to luz bluz w niebie same dziury.

On swego czasu doskonale przewidział, że Polacy będą zapierdalać na miskę ryżu i właśnie to się już dzieje.

Chciałabym mieć choć jeden dzień, aby nie pisać o PiS-e, ale się nie da, bo tyle się dzieje, a dzieje się tak, że Polska umiera.

Podobno sondażowo już są obliczenia, że ponad 2% wyborców PiS na nich nie zagłosuje, bo ludziom zaczynają się otwierać oczęta w związku z drożyzną i zauważają, że idzie bieda z nędzą, a rząd się wyżywi.

Dziś usłyszałam, że matki i ojcowie wychowujący samotnie dzieci, to nie jest rodzina, a skarbówka będzie płaciła tylko za połowę dziecka.

Znowu uderza się w najsłabszych, bo wg. nich rodzina to tylko mama i tata- szubrawcy.

W pewnym mieście ludziom zaczynają zakręcać ciepłą wodę w kranie i mają tak mieć przez 5 miesięcy, bo nie starcza pieniędzy i tak będzie za chwilę ze wszystkim.

Zarżną nas podwyżkami energii i cenami paliw, a to wiąże się oczywiście z apokalipsą w sklepach, bo wszystko podrożeje i trzeba będzie się trzymać za portfel.

Jeszcze w tym roku będzie kolejna podwyżka energii o 50% i czort wie co jeszcze.

Słyszałam już, że ludzie zaczynają rezygnować ze swoich samochodów i uskuteczniają piesze wędrówki, bo już nie stać jest ich na zatankowanie samochodu.

Mamy efekt domina, ale jeszcze nie wszyscy to rozumieją, a jak zrozumieją, to znajdą się z ręką w nocniku!

To nie jest z mojej strony żadna panika, bo słucham, oglądam i wyciągam wnioski, że za chwilę Polacy znajdą się w skrajnej biedzie.

Będą wyprzedawać wszystko, aby spłacić kolejną ratę w banku i w pewnym momencie już nie będzie czego sprzedać!

Temu wszystkiemu nie sprzyja pogoda, kiedy na polach jest totalna susza, a rolnicy są zmuszeni do brania kredytów na nawozy, bo nie otrzymują od nierządu żadnych pieniędzy – katastrofa.

Wiosna i lato szybko przeminie i zimą wielu z nas nie będzie stać na ogrzewanie gazowe, elektryczne, a ciepłowni nie będzie stać na węgiel!

Będą marzły dzieci w szkołach, żłobkach i przedszkolach, bo kasa samorządów będzie pusta.

Unia Europejska zaczyna mięknąć i chce Polsce mimo braku praworządności wypłacić Fundusz Odbudowy.

prof. Matczak dziś powiedział w FpF, że to będzie wielki błąd, gdyż PiS te pieniądze nie przeznaczy na rozwój Polski i gospodarkę, a je ukradnie na swoje wyborcze potrzeby jak alkoholik, który jest uzależniony!

Jednym słowem idzie bieda z nędzą i nie ma się co łudzić, że oni myślą o Polsce i Narodzie.

Oni myślą aby jak najdłużej rządzić, aby uniknąć więzienia!

Mam nadzieję, że w przyszłości nie będzie żadnej, grubej kreski i łamacze Konstytucji zostaną rozliczeni.

40 myśli na temat “Idzie bieda! Ciemno wszędzie.

  1. Mafię pruszkowską czy wołomińską przynajmniej udało się osadzić w więzieniach albo pozabijać. Tymczasem tego pisowskiego tałatajstwa nikt nie ruszy.

   Polubione przez 1 osoba

   1. Znam lokalnych dzialaczy partyjnych. Jedyne czego oni sie boja to utraty stołka 😉 Wielu z nich ciągnie do oporu.

    Polubienie

   1. Opozycja nie wygrała by nawet w konkursie plucia na odległość. Jak do tej pory nie widzę żadnego programu, żadnych propozycji, więc jak mogą wygrać wybory 😦

    Polubienie

 1. Jak mówił Komorowski „należało nie brać kredytów”.
  Nikomu nie życzyłem powrotu do lat ’90. Wtedy moi rodzice zaryzykowali i założyli firmę… Potem zastój wzięli kredyt, który dzięki Hani i Leszkowi rósł z dnia na dzień… Bankructwo plus wieczny dług… Czyli większość zim w latach 90 przeżyłem bez prądu i ogrzewania.
  Nadszedł dobry Tusk… Emerytury i renty na konto… Przy czym całe konto wiadomo zajęte… Czyli zero złoty dochodu na miesiąc i żyj…
  Dobrze, że pojawiły się „13” to z tego reszta długów z lat 90 spłacona… No, ale moi rodzice nie doczekają raczej „13” do kieszeni… Bo wróci „dobry Tusku”…

  Glapinski od Balcerowicza i Gronkiewicz-Waltz różni się tym, że oni w tych samych warunkach podnosili stopy wyżej niż on. Duda od Komorowskiego, że Duda nie mówi, że należało nie brać kredytu to by stopy nie dotyczyły.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s