Winni będą osądzeni!

Mam za balkonem taki wstrętny widok, bo nie dość, że piaskownica zarosła i praktycznie nikogo to nie obchodzi, to jeszcze taki jeden z drugim przyjdzie – piwo wypije, a opakowanie sobie zostawi.

Tych butelek jest więcej, ale nie objęłam wszystkiego obiektywem.

Kiedyś przychodziły panie sprzątające i sprzątały ten syf, a od jakiegoś czasu moje miasto stało się brudne i zaniedbane.

Nie wiem dlaczego tak się dzieje, ale dzieje się źle.

Nie tylko w moim mieście dzieje się źle, ale i w naszej Polsce!

W lipcu już docierały wieści, że moja rzeka Odra doznała katastrofy ekologicznej.

W rzece zaczęły umierać ryby i aż przykro patrzeć, że umierają szczupaki i sandacze, bo nie tylko drobne płocie.

Masakara się dzieje i ktoś zatruł tą przepiękną rzekę, a także umierają ptaki i bobry, a TVP Info milczy!

To nie jest dla nich polityczne złoto jak, to było z „Czajką” w Warszawie, kiedy Trzaskowskiego zmielili wprost – teraz jest cisza jak makiem zasiał.

Ekolodzy mówią, że życie w Odrze nie wróci przez 15 lat i jest to zbrodnia na przyrodzie, a Morawiecki milczy, tak jakby te 5 województw przez, które płynie Odra nie były polskie.

Wszędzie obsadzeni są dyletanci i ludzie niekompetentni, a więc tak padły konie w Janowie, a teraz ryby w Odrze, a i jakaś elektrownia płonie.

Czego się nie dotkną, to sp…rdolą i to wszystko „je…bło”

Nabrali wody w usta i cisza, ale nie zamiotą tego pod dywan, bo za sprawę tej katastrofy wzięła się policja kryminalna z Niemiec.

Ktoś wlał do rzeki jakąś truciznę o zapachu butaprenu i nie zdziwię się, że będzie powiązany z PiS-em i dlatego milczą.

Mam nadzieję, że sprawca zostanie złapany i osądzony!

Do tej pory zebrano 9 ton martwych ryb i jest to taki widok, że serce się rozdziera z rozpaczy.

Dziś rano przeczytałam czym karmiony jest suweren w TVP Info.

Jak telewizja ogłupia ludzi, którzy siedzą przed ekranami i połykają wszystko jak pelikany, a więc napisał Diabeł 68:

Stockton Diabeł na tt.

@Diabel_68

1/10

Poświęciłem się dla Was, oglądałem wczoraj przez 6 godzin @tvp_info

. Uwaga, to nie żart, motłoch – wyborcy pis, naprawdę to mają wtłaczane do łbów.

– UE ukradła Polsce 770 mld bo ich nam nie daje, ale my ich nie chcemy bo sobie radzimy. Już niebawem wypłaty „14” dla seniorów.

2/10

– Węgiel już płynie do Polski, nikt nie wie skąd ale płynie, ale nawet jak nie przypłynie to węgla jest bardzo dużo i my będziemy wydobywać węgiel do 2039 roku, tylko Tusk zamknął kopalnie. Już niebawem wypłaty „14” dla seniorów.

3/10

– To Tusk zabronił Unii Europejskiej i Komisji Europejskiej wypłacić Polsce pieniądze z funduszu KPO, zresztą Tusk nic nie znaczy w Europie, nikt go nie słucha, nikt go nie lubi, bo nikt nie lubi Niemców. Już niebawem wypłaty „14” dla seniorów.

4/10

UE jest narzędziem Niemiec, a Niemcy dążą wraz z Rosją do panowania nad Europą, ale rząd pis to wyczuł i się sprzeciwia. Dlatego Polska będzie walczyła o suwerenność i nikt jej nie kupi z euro-srebrniki. Tusk jest narzędziem Niemiec. Już niebawem wypłaty „14” dla seniorów.

5/10

– Inflacja i drożyzna w całej Europie. Opozycja z Tuskiem na czele, straszyła, że 1 euro będzie po 5 zł a nie jest. W Berlinie euro po 3 zł. i spada. W Polsce benzyna staniała! A w Niemczech benzyna jest droższa choć mają wiatraki. Już niebawem wypłaty „14” dla seniorów.

6/10

– Polacy w całej polskiej Polsce, cieszą się z podwyżek, prądu, gazu, wody, ogrzewania i ogólnie jest git. Normalny Polak, nie jakiś Tusk czy Kurdej-Szatan nie wyciąga ręki po 3 tys. zł. bo Polacy są honorowi i wolą zbierać chrust. Już niebawem wypłaty „14” dla seniorów.

7/10

– Tusk rozbroił Polskę, ale teraz Polska już jest bezpiecznym krajem. Polska Armia rośnie w siłę a sprzęt zakupiony co ma być to jest najnowszej generacji, nic nam nie grozi, chyba, że Niemcy i Rosja bo jesteśmy w niebezpieczeństwie. Już niebawem wypłaty „14” dla seniorów.

8/10

– Unia nie będzie nam wybierać sędziów i Unia Europejska nie będzie nam wybierać premiera, a chcą nam wybrać Tuska. My jesteśmy najbardziej demokratyczni i u nas premiera wybierają wyborcy znaczy Kaczyński a sędziów się losuje kulkami. Już niebawem wypłaty „14” dla seniorów.

9/10

– Polacy chcą wyjść z Unii Europejskiej i tylko rząd ich powstrzymuje, ale nie wiadomo ile wytrzyma bo Polacy prą a rząd słucha Polaków. Najbardziej w UE chcą zostać, cwaniaki, mafie vatowskie których już nie ma, Tusk i Kurdej-Szatan. Już niebawem wypłaty „14” dla seniorów.

10/10

– Tusk z Neo-nówką chcą po kryjomu wprowadzić euro i wyprowadzić 500+ z polskich rodzin. Niby Tusk mówi, że nie, ale wiadomo, Niemcy kłamią, Hitler też mówił w 1939, że nie zaatakuje Polski. Już niebawem wypłaty „14” dla seniorów.

The End – nigdy więcej.

Odra zatruta, kilkanaście ton zdechłych ryb. Czy oddział szturmowy KaKaO ( Kaleta, Kanthak i Ozdoba) ruszy z taką samą determinacją do zbadania przyczyny tej katastrofy ekologicznej jaką wykazał podczas awarii warszawskiej oczyszczalni ścieków „Czajka”, gdzie mieli nadzieję umoczyć Rafała Trzaskowskiego? No chłopcy „szturmowcy” do dzieła! Wykażcie się wreszcie!

30 myśli na temat “Winni będą osądzeni!

 1. Zaczynam odnosić wrażenie, że Polska już nie istnieje. Pytanie czy sami nam to politycy powiedzą, czy pozwolą nas wystrzelać, aby było, że Polska miała się dobrze, ale Putin ją najechał.

  Polubienie

  1. Bartek przejrzałeś na oczy o to, ,mnie cieszy, bo będzie nam się łatwiej rozmawiało.
   Sam widzisz, że tu jest cyrk.
   Kolejna miesięcznica i wojsko na dachach i szykanowanie ludzi, to nie jest normalne.

   Polubienie

   1. Widzisz, co do miesięcznic to kiedy się rozpoczęły? Co zrobiły ówczesne władze? Ówczesny prezydent nawet uciekł.

    Od opozycji oczekuję więcej niż od rządzących. Bo liczę na to, że kiedyś w Polsce powstanie mądry rząd. Nie lubię kłamstwa u polityków. A w polityce jest strasznie. Nie lubię dylematów moralnych do których jestem spychany. Głosować na męża, który bije żonę, bo jest na manifestacji z „parasolkami” przeciw PiS? A może wybrać prezydenta, który mówi, że wprowadzi całkowity zakaz aborcji jeśli tylko większość UE go wprowadzi i oczywiście „popiera” „parasolki”, bo to droga do kariery.

    O ekologii to myślę, że się różnimy, bo jesteśmy z dwóch światów. To znaczy miasto i wieś. Ja widzę w praktyce politykę UE i głupiego PiS.

    Polubienie

   2. Tamto się nie wróci Bartek i minęło 7 lat od tamtych rządów. Teraz jest tu i teraz, a mamy w rządzie cwaniaków i kłamców. Nigdy nie było w Polsce tak źle.

    Polubienie

   3. Ano normalność i szacunek dla przyrody nigdy nie wrócą. Szacunek dla kobiet też.

    Dla mnie cel nie uświęca środków. To też mi żal „parasolek”.

    Żal mi naszych pszczół tych leśnych i hodowlanych.

    Może i masz rację po co walczyć o tę planetę. Może już czas, by człowiek z niej odleciał, albo by się sam wytępił. Czas chyba skończyć z tym wynaturzeniem. Nic normalnego nie buduje pojazdów, elektrowni, elektroniki.

    Polubienie

   4. Czy ja piszę, że nie? Tylko czy, aby na pewno za tę cenę. Chyba jednak będzie lepiej jak i ten blog będę tylko czytał. Pozdrawiam

    Polubienie

   5. Nie uraziłaś. Tylko po prostu nie chcę ludzi zarażać „swoim ciemnowidztwem”. Może się opozycja „nawróci” oczywiście nie w sensie religijnym…

    Polubienie

   6. Każdy ma prawo do swoich poglądów Bartku i ja ma swoje. Nie zaakceptuję nigdy kłamstwa, a Pinokio to robi notorycznie.
    Inaczej widzisz świat i ja i inaczej.
    Jesień rozstrzygnie wszystko. Będziemy o tym rozmawiać.

    Polubienie

   7. W kwestii PiSu ja nie widzę żadnej różnicy poglądowej, bo to jest oczywista oczywistość, że oni nigdy nie powinni być wybrani. Szczególnie w 2005 roku mieli dziwny duży skok poparcia co nawet Wacław Havel nie był w stanie pojąć…

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s