Idźmy na wybory – wszyscy!

To jest on – zakała w polskiej polityce, któremu się spodobało jeżdżenie po Polsce za nasze pieniądze.

Polskę zna jedno z za szyb swojej limuzyny i w salkach, w których spotyka się z ludźmi mocno sprawdzonymi, by nikt mu tych spotkań nie zakłócał.

Poświęciłam dzisiaj trochę swojego czasu, aby wysłuchać, co ta zakała ma Polakom do powiedzenia i stwierdziłam, że nie zna się zakała na niczym, a jedynie o czym marzy – to o władzy i sfałszowaniu wyborów.

Jego dzisiejsze wystąpienia w Oleśnicy i we Wrocławiu były strasznie agresywne, a wiec takie, że obraża już nie tylko Polaków inaczej myślących, ale także ościenne Niemcy i straszy nas Putinem na każdym kroku.

Najbardziej mnie zabolało, że odmawia inaczej myślącym patriotyzmu, a najbardziej Donaldowi Tuskowi, którego ta zakała nienawidzi!

Ja, która na blogu wciąż opowiadam się za praworządną Polską wg. zakały nie nie jestem patriotką , bo nigdy, ale to nie poprę tej łajzy i jego łajdackiej partii!

Niebo i piekło!

Dziś w godzinach wczesnych we Wrocławiu miał swoją konferencję Donald Tusk – też we Wrocławiu.

Pełna sala ludzi młodych i On, który nie bał się żadnych pytań i zadeklarował, że zrobi wszystko, aby pokonać PiS.

Przemówienie rewelacyjne – pełne troski o Polskę i ani grama symetryzmu!

Człowiek zakochany w Polsce tak jak ja!

Pragnący widzieć ją na nowo piękną i sprawiedliwą, demokratyczną dla nas jeszcze i dla naszych dzieci i wnuków.

Obejrzałam dziś „Superwizjer”, w którym pokazano aferę hejterską z udziałem Małej Emi!

Może młodzi ludzie nie wiedzą o czym mowa, ale Mała Emi zajmowała się za przyzwoleniem Ziobry niszczeniem polskich sędziów w straszny sposób na Twitterze!

Przyznała się do winy i teraz żałuje swojego czynu, ale takie rzeczy mogły się wydarzyć tylko za rządów tej łajdackiej partii!

Drodzy muszę się przyznać, że kiedy przemawiał Donald Tusk – płakałam, bo tak dawno nie słyszałam takiej troski o Polskę i myślę, że to On jest jedynym liderem dla Polski.

Donald Tusk przemawia do mnie ludzkim głosem – ten, który zna życie.
Po 7 latach propagandy – łza pojawia się skrycie!

To on rozumie drożyznę i inflację oraz widmo biedy i tylko On rozumie, co nas czeka jesienią i zimą.

Nawołuję – idźmy do wyborów, choć będą nam pokładane pisowskie nogi, bo chcą tworzyć jakieś oddziały w pilnowaniu wyborów, bo tak bardzo boja się sądów i więzzienia.

Boję się jednego, że Kaczyński wyśle na ulicę policję i wojsko i wzbudzi zamieszki, a potem wprowadzi stan wyjątkowy i może wojenny!

Ten szaleniec jest zdolny do wszystkiego!

Miałam dziś pisać zupełnie na inny temat, ale się kurna nie da!

12 myśli na temat “Idźmy na wybory – wszyscy!

 1. Nieszczęście dla Polski to nie tylko „Kaczyński”, to miliony tych, którzy dali się uwieść pisowskim obietnicom, a teraz – np. za „500+”, czy 17 emeryturę – nie pojmują własnego błędu. Czy sądzisz, że „po Kaczyńskim” lepszą alternatywą będzie Macierewicz, Brudziński, czy znajomy „carycy Katarzyny”? 😉 Podobnie jest z Tuskiem, który po „aferze podsłuchowej” powinien odwołać 3/4 swojego rządu, nad którym nie potrafił zapanować, podać się do dymisji i stanąć przed Trybunałem Stanu. To są te same korzenie „Solidarności”, które należy wypalić „Randapem” a władzę przejściowo oddać samorządom, bo tam jest prawdziwa Polska.

  Polubienie

  1. Niestety polityka tak jest ułożona, że ludzie muszą mieć lidera. Tak to sobie ludzkość wymyśliła i tak będzie zawsze.
   Ja jestem o obecnej sytuacji za Tuskiem, bo nie ma nikogo na widoku.

   Polubienie

   1. Andrzeju masz jakieś swoje marzenie, które niestety się nie ziści nigdy.
    Bardzo szanuję samorządy, ale wiedz, że są peowskie i pisowskie, które są lubiane i dotowane.

    Polubienie

   2. RZĄD PiS ZABLOKOWAŁ 160 MILIARDÓW ZŁOTYCH UNIJNYCH PIENIĘDZY DLA POLSKI.
    GDYBY TE PIENIĄDZE WPŁYNĘŁY DO POLSKI INFLACJA BY SPADŁA O KILKANAŚCIE PROCENT I STALIBYŚMY SIĘ BOGATSI O ZREALIZOWANE WAŻNE PROJEKTY ROZWOJOWE.

    Polubienie

   3. No to przecież piszę nie o tym co teraz, ale o przyszłości … trzeba zacząć od podstaw i poczekać na efekty, wtedy może za lat 5, 10, 15 będziemy mieli takie samorządy jakie mają najbardziej rozwinięte cywilizacyjnie kraje.

    Polubienie

   4. A kto ma zacząć Andrzeju robić od podstaw kiedy Kaczyński szykuje się do fałszowania wyborów. Zresztą czuję, że Unia Europejska się rozpadnie do tego czasu. Spójrz na Włochy i dzisiejsze tam wybory.

    Polubienie

 2. Największym nieszczęściem Polaków jest to, że wciąż jest kilka milionów osób które nie zdają sobie sprawy że siedzimy w gównie po szyję. Gdyby nie to, już dawno było by po tym rządzie. Władza czuje się bezkarnie i dlatego rozkrada dobro narodowe i kłamie w żywe oczy, jednocześnie skazując Polaków na biedę.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s