Wałęsa i PiS!

Prezydent Lech Wałęsa wystąpił dziś u Moniki Olejnik i można go lubić, albo nie lubić, ale on Polskę zawsze miał w sercu i zawsze się o nią martwił i tak jest nadal.

Kaczyński Wałęsę wygumkował z historii, ale świat pamięta dawną „Solidarność” na czele, której stał Wałęsa.

Nastąpiła transformacja i Polska wracała do swoich korzeni polskości i zaczęliśmy być innym narodem.

Nabroił w życiu, ale to on dostał Pokojową Nagrodę Nobla i takiej nagrody nigdy nie dostanie Kaczyński – zbój i cynik polityczny.

Kaczyński na kartach historii zostanie zapisany jako obrzydliwa postać i przyszłe pokolenia poznają złodzieja, cwaniaka i nieroba.

Nie dostąpi ani Powązek, a tym samym Wawelu, a spocznie koło swojej biednej matki, która zrodziła dwóch nieudaczników i tyle.

Co się wydarzyło dzisiaj, to ja już nie wiem, czy się śmiać, czy może wyć z rozpaczy.

Oto dziś trafił do gabinetu Morawieckiego niejaki Kuchciński okrzyknięty totalnym dzbanem i zerem intelektualnym

Pamiętamy jego wyskoki w Sejmie jako marszałka, te nocne procedowanie ustaw, a także kotarę, którą się odgrodził od reszty Sejmu.

To ten, co ma wciąż na karku obcowanie z 14 letnią dziewczynką, a także zamówienia po 200 kilogramów krewetek i innych owoców morza.

Pamiętamy jego przeloty samolotami na koszt podatnika, ale takie ucho prezesa Kaczyńskiemu jest potrzebne w kampanii wyborczej, bo każdy donosik będzie na wagę złota.

Inny kwiatek, bo dziś została w Sejmie przegłosowana kandydatka pisowka do Rady Polityki Pieniężnej – Gabrysia Masłowska niezbyt kompetentna, a wygląda tak:

Jakby tego było mało, to oto dziś na konferencji wystąpił niesamowity idiota z NBP – Glapiński i naprawdę sobie tego oszczędziłam, bo to już by było za dużo na moje nerwy.

Wiem tylko z Twittera, że pieprzył te swoje kocopły bez składu i ładu i podejrzewam, że nie jest on zdrowy psychicznie, a my Polscy milczymy!

Bardzo dobry ekonomista dr Bogusław Grabowski o PiS-e wypowiedział się tak:

„Ekonomista wypunktował rząd w „Kropce nad i”. „Widać, że są bez majtek”

 • Jak to mówi słynny inwestor Warren Buffet: jak spadnie poziom wody w basenie, to widać kto pływa bez majtek. I teraz widzimy, kto z ministrów, kto z władz jest bez majtek. Oni są niezdolni do rozwiązywania problemów, a teraz dopiero one nadeszły – stwierdził w „Kropce nad i” dr Bogusław Grabowski, były członek Rady Polityki Pieniężnej. A to był dopiero początek krytyki rządzących.
 • Powiedział, że otwiera media i widzi wariatów.
  Więcej: https://wiadomosci.radiozet.pl/Biznes/Ekonomista-wypunktowal-rzad-w-Kropce-nad-i-Widac-ze-sa-bez-majtek

Tak sobie marzę, że pewnego dnia obudzę się w Polsce, w której bandyci zostaną aresztowani.

20 myśli na temat “Wałęsa i PiS!

 1. Wałęsy nie da się wygumkować i PiSiorom nigdy to się nie uda. Prawdziwa historia jest jedna i tego nie zmienią. Kaczyński ma obsesję na punkcie Wałęsy dlatego że ten w przeciwieństwie do niego wiele osiągną i to boli tą mendę z Żoliborza.

  Polubienie

 2. Można do Wałęsy mieć wiele zastrzeżeń. Starzeje się i tok rozmowy z Nim bywa poszarpany. A jednak … . Głupi naród, który pluje na swoje symbole. Gdyby pytać obcokrajowców o wybitnych Polaków, powiedzieliby, że Chopin i Wałęsa. A nasi zarządcy podły, nędzny ludek. Żyję nadzieją, że jeszcze zobaczę normalność, choćby biedną i zgrzebną, ale niechby uczciwą.

  Polubione przez 1 osoba

 3. Oglądałam kropkę. Podobało mi się każde słowo Wałęsy. Mówił bardzo mądrze i trafnie. Wiesz ze na niego zawsze głosowałam. Ale wczoraj byłam pod wrażeniem. Poziom jego rozmowy był bardzo wysoki.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s