Kanalie w polityce!

Póki co, Sędzia Igor Tuleya im się wywinął, to wzięli się za Prokurator Ewę Wrzosek.
Jutro mogą przyjść po każdego.

Napisałam ten wpis na FB i miał ponad 70 udostępnień, a więc wynika z tego, że ludzie myślą podobnie.

Niestety, ale mogą przyjść po każdego z byle jakiego powodu, bo choćby za wpis na Facebooku, Twitterze i na blogu też!

Jestem tego przykładem, kiedy w 2016 zapukała do mnie policja i skonfiskowała mi 2 komputery na 6 tygodni z powodu donosu takiej jednej!

Byłam chyba pierwszą osobą represjonowaną przez polskie bezprawie.

Na szczęście biegli niczego u mnie nie znaleźli, ale historia pisze się na nowo.

Dzisiaj Pani Prokurator dowiedziała się, że od wczoraj Ziobro zawiesił ją na 6 miesięcy i dziś był to jej ostatni pobyt w miejscu pracy.

To już jest państwo represyjne takie jak Białoruś i Rosja, bo Polski praktycznie już nie ma.

Pani Prokurator zajęła się wyjaśnianiem wyborów kopertowych i zmarnowanych 70 milionów przez Sasina, a więc podłączyli jej na telefon Pegasusa i i podsłuchiwali ją w każdej dziedzinie jej życia, bo w sypialni także.

Czyli Wąsik i Kamiński chlali i się podniecali!

Oni już nie mają żadnych zahamowań i jeśli ktoś im podpadnie, to nie będą się z nikim cackać, tym bardziej, że mają w łapach wszystkie instrumenty.

To było kilka lat temu, kiedy Ziobro był razem z Kurskim już nie pamiętam w jakiej partii i wówczas powiedziałam do M, że to będą w polityce najgorsze kanalie i będą parli po trupach do władzy.

Nie pomyliłam się, bo draństwo dzieje się na naszych oczach.

Oni już są w kampanii wyborczej i im nie chodzi o nas, czyli o drożyznę, inflację, brak węgla i polską biedę!

Im chodzi o władzę i zapewnienie sobie bezkarności, a my śpimy!

Jakim człowiekiem jest Ziobro, to w w swojej książce napisała Renata Grochal, która przestudiowała masę dokumentów i już wiem jaką kanalią jest Ziobro i zawsze był.

Zawsze podsłuchiwał i zbierał haki, ale tak sobie myślę, że zbliża się jego koniec!

Chętnie go zobaczę na sali sądowej, a potem w więzieniu!

Kim jest Ziobro?

Manipulacje, naciski i fobie ministra sprawiedliwości.
https://www.youtube.com/watch?v=PcK_6vg89Ag

Od 16 lat Zbigniew Ziobro próbuje obarczyć lekarzy winą za śmierć swojego ojca i końca tej sprawy nie widać. Mimo kolejnych wyroków uniewinniających robi wszystko, by ich skazano. Są więc nowe oskarżenia, naciski na biegłych, prokuratorów, a nawet dostosowywanie prawa dla własnych interesów. O tym jakim człowiekiem jest minister sprawiedliwości wiele mówi również jego studenckie śledztwo i absurdalne oskarżenie kolegów. Przerażający obraz Ziobry nakreśliła w swojej książce Renata Grochal.

Zbigniew Ziobro. Prawdziwe oblicze – opis wydawcy

Zbigniew Ziobro doszedł w polityce na szczyt, bo jest człowiekiem bez granic.
Bez mrugnięcia okiem potrafi porzucać kolejnych politycznych patronów, naciskać na prokuratorów, by ochronić siebie, śledzić swoich kolegów, a nawet zlecić służbom inwigilację bliskiej mu osoby. Superprokurator, który może ingerować w każde śledztwo w Polsce, zmienić prawo pod siebie, bo tak dyktuje mu prywatny interes jego i jego rodziny.

Jednocześnie człowiek małostkowy i mściwy, który w jednej chwili potrafi stracić panowanie nad sobą i przeistoczyć się w histeryka. Dzięki ogromnym ambicjom i równie wielkiej determinacji to on ma największe szanse na to, by w przyszłości stanąć na czele polskiej prawicy. Dlatego warto poznać nieznane szczegóły z życia Zbigniewa Ziobry.

Renata Grochal – dziennikarka polityczna tygodnika „Newsweek” i publicystka, współprowadząca program Onet Opinie. Absolwentka dziennikarstwa oraz kulturoznawstwa na Uniwersytecie Wrocławskim. Nominowana do nagrody Grand Press w kategorii wywiad oraz w plebiscycie Media Tory organizowanym przez studentów dziennikarstwa”

Reklama

12 myśli na temat “Kanalie w polityce!

 1. Wracamy znowu do tego nieszczęsnego dnia gdy PO w sejmie postawiło wniosek o postawienie tego aparatczyka przed Trybunałem Stanu, niestety sami to olali i kilku posłów, w tym pani premier, nie stawiło die na głosowanie. Jak się patrzę na tą naszą scenę polityczną to robi mi die niedobrze.

  Polubienie

 2. Ziobro jest najbardziej mściwym i podłym skurwysynem jakiego nosiła Polska ziemia, a ludzie którzy mu służą zniszczą każdego kto nie spodoba się ich panu. Po wyborach te kanalie trzeba osądzić i osadzić tam gdzie ich miejsce!!!

  Polubienie

   1. Tymczasem Anżej podpisał ustawę Zioby o dożywocie dla małych przestępców. To są mordercy bez grama empatii i jeszcze samochody będą zabierali.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s