Cała Polska ogląda Kaczyńskiego!

Obserwuję polskie społeczeństwo i stwierdzam, że wielu z nas już się urządziło w tej pisowskiej matni i znoszą podwyżki, inflację brak węgla, zamykanie swoich działalności i nawet biedy.

Wczoraj widziałam jak w Pałacu Prezydenckim Anżej wręczał medale osobom niepełnosprawnym i osób, które się zasłużyły w pracy z niepełnosprawnymi.

Wiecie co, bo mnie taki medal by parzył na piersi i nigdy, ale to nigdy nie zgodziłabym się na na taki pic na wodę, bo wielu niepełnosprawnym trzeba dać pieniądze, aby żyli godniej.

Do tego wygłosił swoje memiczne przemówienie, że wszyscy żyjemy w pięknej i zasobnej Polsce i Polska płynie mlekiem i miodem.

Tymczasem nie ma pieniędzy na chorem dzieci z SMA, bo trzeba dać szczujni 2 miliardy i jeszcze 700 milionów.

Wszyscy wyznawcy tej łajdackiej partii powinni nas przeprosić za to, że nasze dzieci, wnuki i prawnuki dekadami będą spłacały ten burdel.

I oto znowu po kraju jeździ sobie za nasze ten mały gnom, który wpadł na pomysł, aby nam w pilotach pogrzebać, abyśmy oglądali tylko szczujnię.

Zanosi się na to, że chcą po razu wtóry zlikwidować nam niezależne media i abyśmy wiedzę czerpali tylko z dawnej „kurwizji”, a po zmianie prezesa nic się nie zmieniło, bo może nie ma już tylko disco – polo, bo on łaknie kultury.

Kaczyński jeździ po Polsce i szczuje na naszych sąsiadów i na Unię Europejską i najchętniej by nas odizolował od wszystkich i zawłaszczył nasze myśli i pragnienia o wolnej i demokratycznej Polsce.

Klaszczą mu i wręczają łapówki na każdym spotkaniu i ja się tylko pytam gdzie ci ludzie mają honor i rozum, bo pieniądze to nie wszystko, ale muszą być układy i układziki, by okraść ten kraj!

Jeśli Kaczyński mówi, że w Polsce jest świetnie, to oznacza, że jest tragicznie i tak trzeba rozumieć tego kłamcę!

Piszę o tym już drugi raz, że nie podoba mi się w TVN-24 poświęcanie swojego czasu na brednie Kaczyńskiego, bo nie za taką telewizją byłam.

Kto się interesuje bredniami, to niech włączy TVPInfo i już!

Nie wiem, kto rządzi teraz TVN-em, ale poszło to w złą stronę – tym bardziej, że Kaczyński zrobi wszystko, abyśmy tej telewizji nie mieli!

Polska, to nie jest już Polska tylko Rosja i Białoruś, bo oto dzban Anżej podpisał ustawę, że dziecko, które dokona zbrodni pójdzie do więzienia i będzie otoczony najgorszymi kryminalistami, którzy będą je gwałcić.

To będzie taki rodzaj rehabilitacji dla tego dzieciaka, kiedy Trynkiewcz siedzi w ekskluzywnym więzieniu.

Niewielu na to reaguje, a także nikt ich nie słucha, bo tu chodzi tylko o władzę i wielu tego nie rozumie i klaszcze!

Nawet ci, którzy nie mają, co włożyć do pieca!

Gdzie się podział honor Polaka, który zachłysnął się kasiorą.

W lokalach wyborczych nad każdym będzie stał ktoś z pistoletem i ten, który nie zagłosuje na PiS – może być aresztowany!

Tu już wszystko zdarzyć się może!

24 myśli na temat “Cała Polska ogląda Kaczyńskiego!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s