Ciemno wszędzie!

Zdjęcie to cyknęłam dzisiaj rano, bo niby wstał nowy dzień, ale było jakby zmierzał ku końcowi.

Padał dziś deszcz bez przerwy, nastała ciemność i chyba tak było w całej Polsce, a tak bardzo chce się już słońca, choć odrobinkę.

Nie jestem meteopatką, ale dziś chodziłam kompletnie bez życia, bo i ciśnienie spadło dość drastycznie.

Na szybko zrobiłam obiad, a potem wlazłam pod koc i myślałam, że się trochę zdrzemnę, bo organizm się domagał, ale guzik z tego wyszło.

Jak ja zazdroszczę mojemu M i innym ludziom, którzy potrafią odlecieć w ciągu dnia dla odpoczynku i zrobienie sobie resetu, a mi za diabła, to się nie udaje i tak było przez całe życie.

Widocznie taka jest moja uroda i trudno!

Hołownia dziś był w „Kropce nad i” u Moniki Olejnik i powiem Wam, że nie zagłosuję na jego formację polityczną, bo nie ufam temu facetowi.

Na Twitterze fruwają fragmenty z jego książek skierowanych do katolików i kiedy przeczytałam, że się zawierzył Faustynie, to skutecznie mnie to zniechęciło.

Ogólnie jest bardzo chaotyczny w rozmowie i przede wszystkim narcystyczny, oraz ewidentnie gra tylko na siebie i to się nie zmieni do wyborów.

Wszyscy grali ochoczo w WOŚP, a on w tym czasie zamilkł i w żaden sposób nie pomógł, milcząc jak zaklęty na Twitterze – schował się razem ze swoim ugrupowaniem.

Wydaje się, że wiele mu nie pasuje i nie wypowiada się na tematy światopoglądowe, także na temat sytuacji kobiet w Polsce i to razi niestety.

Wszyscy myśleli, że skoro się pojawił na scenie politycznej, to będzie nową nadzieją dla Polaków, a okazał się wielkim rozczarowaniem.

Taka sama sytuacja jest z nowym Rzecznikiem Praw Obywatelskich – Wiąckiem, który ułożył się z PiS-em i staje z politykami razem do zdjęcia, a miał być takim bastionem w obronie demokracji w Polsce.

Kolejny zawiódł i wychodzi na to, że w tym kraju nikomu już nie można ufać, a my cierpimy, bo krok za krokiem rozkradają nam kraj.

W Anglii i Francji ludzie w setki wychodzą na ulicę i domagają się swoich praw, a my – milczymy, choć zaczynają swoją hucpę zmiany ustroju na styl węgierski, rosyjski i białoruski.

Telewizja propagandowa robi dobrą robotę, bo wciska ludziom kit, że tu wszystko jest okej i leje się dobrobyt, a Tusk w razie wygranej zabierze im wszystkie pieniądze.

Teraz wyobraźmy sobie, że nie mamy w Polsce wolnych mediów, to byśmy nic nie wiedzieli, że wykupują krajowy majątek i go prywatyzują, a także o innych aferach.

Wolne media mają największą oglądalność, ale różnica jest znikoma, a więc Polacy wierzą w propagandę i za INFO dadzą się pokroić, a jest ich 30% wciąż.

Opozycja ma zamiar rozpocząć kampanię w marcu, lub w kwietniu, ale do tego czasu ludzie w pilotach będą mieli na pierwszych miejscach reżimówkę.

Wiece, co oni jeszcze planują, bo nie mają kasy – opodatkować zbiórki na chore dzieci w Internecie, a więc są zdolni do każdej podłości.

Co oni jeszcze robią za naszymi plecami, to naprawdę dużo nie wiemy!

Czuję, że ze spółek i spółeczek wyprowadzają ogromne pieniądze i Polacy zostaną z ręką w nocniku!

Fundusze europejskie do Polski nie popłyną i tak sobie myślę, że bardzo dobrze, bo by to rozkradli bez skrupułów, ale może być wariant, że nas z tej Unii Europejskiej wywalą i będzie po ptokach!

26 myśli na temat “Ciemno wszędzie!

 1. Nie bez przyczyny Hołownia nazywany jest przez internautów nowym Kukizem. I jeden i drugi tak naprawdę nie rozumieją polityki, z tym że Hołownia jeszcze nie zdążył się zeszmacić, ale diabli wiedzą czy po wyborach tego nie zrobi.

  Polubienie

  1. Nie, to gorzej niż Kukiz. Ten przed wyborami dokładnie mówił co popiera. Wystarczyło go słuchać.

   W przypadku Hołowni i Trzaskowskiego mamy do czynienia z taktyka znaną z czasów Jarosława Kaczyńskiego w opozycji. Czyli, gdy wyborca oczekuje jasnej deklaracji, a nie ma zamiaru się tego wprowadzać należy udzielić odpowiedzi wymijającej. Wtedy ludzki umysł wyciągnie sobie wnioski jakie chce. Co znaczy, że jak będzie polityk przemawiał w TVN, a nam się wydaje, że to super stacja to nasz umysł odniesie wrażenie, że polityk powiedział to co zgodne z narracją tej stacji (no bo przecież nie zaprzeczył).

   Polubione przez 1 osoba

   1. Bartek nie napieraj na TVN, bo tylko to nam zostało, aby dowiedzieć się, co oni wyprawiają w tym kraju. Ludzie na INFO wiedzą tylko, że manna z nieba im za chwilę spadnie. Reporterzy docierają do złodziejstwa PiS. W Rosji ludzie kompletnie nie wiedzą nic, co w kraju piszczy i na świecie.

    Polubienie

   2. Elu spójrz prawdzie w oczy, kto wmówił społeczeństwu, że Hołownia to jakiś opozycjonista?
    Akurat TVP Info cytowała jego książki i że był „obrońcą życia”. Ze zbierał podpisy za karaniem za aborcję itd.

    Polubienie

   1. Piszcie, Ludzie! Łatwiej mi przeczytać Wasze wiarygodne komentarze niż śledzić, co się istotnego dzieje. Lekko to ja nie mam:)

    Polubienie

 2. „W Anglii i Francji ludzie w setki wychodzą na ulicę i domagają się swoich praw, a my – milczymy, choć zaczynają swoją hucpę zmiany ustroju na styl węgierski, rosyjski i białoruski.” Oj, tak…Także postrzegam to w ten sposób.. Niestety! Media skutecznie piorą Polakom mózgi, ale co się dziwić? W szkołach nie uczy się samodzielnego/ kreatywnego/ logicznego myślenia, ale myślenia „pod klucz”. Wszystko po to, by wyhodować sobie bezwolnych, posłusznych niewolników, którzy będą zapierdalać na dobrobyt pełowsko-pisowskich (a tak naprawdę komunistycznych) elyt. OPOZYCJA NIE MA PROGRAMU, a Hołownia? Bardziej nadaje się do kabaretu, niż polityki. Jego 5 minut przeminęło.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s