Wulgaryzmy cisną się na usta!

Po tych rozdawanych milionach na wypasione wille dla swoich nie mogę się pozbierać.

Dlatego dziś laptop był częściej uśpiony, aby nie czytać o polityce, a sama udałam się w strefę rozrywkową na TVP.

Ćwiczę mózg z Kołem Fortuny, a sobie posłucham Jaka to melodia i pozgaduję, albo oglądam Familiadę z przyjemnym prowadzącym i tak dalej, a wieczorem kibicuję śpiewającym Seniorom.

Wiecie, że oni dostali prawie te 3 miliardy, ale na rozrywkę nie żałują kasy, a ja odpoczywam, bo jestem strasznie zmęczona.

Jednak kiedy jestem w sieci, bo bardziej na Twitterze, aniżeli na Facebooku, który zamienił się w tubę reklamową nie do zniesienia.

Chcesz dokonać zakupów w Internecie, to automatycznie na FB się wyświetla, w co drugim poście ten produkt, a i bez przerwy, co słychać o Cichopek.

Na Twitterze tego nie ma, a są poglądy polityczne coraz częściej wkurzonych, maksymalnie Polaków na to, co się tu wyprawia.

Nie lubię wulgaryzmów, ale przytoczę tu tłit wkurzonego Polaka i mimo przekleństw zgadzam się z tą wypowiedzią i czytamy:

Arkadiusz G. #SilniRazem na Twitterze.

NIEZMIENNIE I NIEUSTAJĄCO:
Jebać PiS te bezduszne sqrwysyny, ściek TVP, Konfederację, KK i Ordo Iuris, debila z pałacu, szmatę Kukiza, ścierwo Mejzę, polski OMON, kryptoPiS Hołownię, Tygryska w rozkroku i Włodka w sweterku🖕
Jebac i się qrwa nie bać❗

Z tego tłita wynika, że w narodzie budzi się sprzeciw i wręcz bunt.

Inny tłit brzmi:

@Ampelmann16 na TT.

Uważam, że niedługo trzeba będzie zacząć demonstracje uliczne. Najlepszym rozwiązaniem jest trwała okupacja jakiegoś miejsca, czyli „Majdan” Jednak nie domu Kaczyńskiego, tylko gmachu siedziby TVP. Powinno się to skończyć przejęciem telewizji przez obywateli. Mamy do tego prawo.

W poniższym video mężczyzna wkurzony totalnie, też wzywa do tego, aby Polacy wyszli w końcu na ulicę, bo z Polski zostaną zgliszcza, a Kaczyński jest chory i jego akolici w okradaniu Polski poszli już w szaleństwo.

Wiecie, co mnie dziś jeszcze wkurzyło, że Duda, ten chłystek nie potępił tych milionów i przeszedł do porządku dziennego, że raz jedni dostają, a raz inni.

Duda jest na nartach i dziś zbierał w górach pieniądze na dzieci niepełnosprawne – tak, tak, to ten typ, który odebrał dzieciakom na leczenie onkologicznie!

Trzeba mieć kochani tupet, a to znowu staje się nie do zniesienia.

Do wyborów tylko 250 dni, ale wiele może się w tym kraju jeszcze wydarzyć tak podłego, że nerwowo wszyscy przyzwoici nie wytrzymamy.

Jeszcze jeden nius, że Meloni we Włoszech robi drugi PiS i tak kończą się kraje, w których ludzie wybierają świrów.

Po 8 latach została nam jedyna nadzieja w osobie Tuska i aż boję się myśleć, czy ten już starszy pan da radę to ogarnąć.

Kiedy coś chcę powiedzieć M o polityce, to reaguje nerwowo i nalega w słowa – nie mów do mnie o polityce!

17 myśli na temat “Wulgaryzmy cisną się na usta!

 1. Obawiam się że Polacy nie wyjdą na ulicę, bo mieli okazję się przekonać że ta władza nic sobie nie robi z protestów. Owe zaczną się najpewniej jesienią, jeżeli PiS nie zechce po dobroci oddać władzy, a na razie jedyne co pozostaje to przeczekać tych kilka miesięcy.

  Polubienie

  1. Ja obawiam się, że nie oddadzą władzy wcale, a więc będziemy ugotowani. Jeszcze wiele złego się wydarzy na granicy ciśnienia. W Izraelu ludzie są na ulicy, bo chca im sądownictwo zmienić.

   Polubienie

 2. Polacy Sam sobie winni,jak w latach 70,czy 80 byly podwyzki cen to wychodzili na ulice.A teraz do czego sa zdolni?zeby pisac wulgaryzmy w internecie i co to da?.Teraz nie ma odpowiedniej mlodziezy,siedza w ciepelku,zrobia sobie dziecko i wcinaja zupke u mamusi.Gdyby ludzie zachowywali sie w latach 80 tak,jak teraz to bylibysmy jedna z republik radzieckich.Dobrze,ze Putin nie najechal,bo te mlode troki od kaleson pouciekalyby w skarpetkach.Jestem mloda,ale tak to widze…

  Polubienie

  1. Człowiek na błędach się uczy. W latach 80 ludzie protestowali w efekcie tych protestów mamy dziś PiS u władzy.
   Dziś też można zaprotestować tylko czy, aby na pewno efekty będą takie jak oczekują protestujący?

   Przecież obalajac ten rząd ulicznie dostaniemy Hołownie jako głowę państwa. Taka zmiana ma jakiś sens?

   Polubienie

   1. Bartku moim credo na dziś, to tylko Donald Tusk jest lekiem na całe zło!
    Widocznie propaganda robi swoje i zrobiła ludziom wodę z mózgu i dlatego mamy co mamy.

    Polubienie

   2. No właśnie nie jest lekiem na nic. Dla mnie to zwykły manipulant.

    Inflacji nie powstrzyma, bo nie ma magicznego przycisku.
    Klauzuli sumienia nie ruszy, bo 7 lat nawet się nie kwapił.
    Konstytucję będzie szanował tak jak to robił… Czyli ile było ustaw, które TK kazał uchylić? I to ten wybrany przez samo PO!
    Leki ile leków nie było refundowanych, a na petycje kancelaria Tuska odpisywała, że przecież istnieją fundacje! (pod tym względem ta cała solidarność jest siebie warta).

    Polubienie

   3. Bartku, a Ty kogo poprzesz w wyborach? Zdaje się, że przyłożysz się do 3 kadencji PiS. Ja nie mam innego kandydata niż Tusk, bo nikt sensowny się nie pojawił na scenie politycznej, a dalszy ciąg PiS, to będzie zabójstwo wszystkiego, co jeszcze tu działa, a nie jest tego dużo. Wszystko jest upolitycznione.

    Polubienie

   4. Wiesz tu gdzie ja mieszkam chodzą słuchy, że z list KO może kandydować znów Jarosław Gowin. Wiesz ilu ludzi na niego głosowało najpierw w PO potem w PiS… Paru obecnych posłów PiS będzie kandydowało u nas z listy PO i odwrotnie. Tu mamy właśnie takie ciekawe listy wyborcze. Ze stałych poglądowo to zostałby mi do wyboru chcąc głosować na PiS sam Zbigniew Ziobro… Jego polityka jednak mnie nie urzeka.

    Ogólnie mi nie po drodze z PiS i PO. I te listy na posłów i senatorów omijam.

    Zazwyczaj z obrzydzeniem głosowałem na SLD, chyba że mnie wyprowadzali z równowagi to na Korwinistów.
    Inna kwestia, że staram się nie głosować na posłów z którymi nie zamieniłem nawet słowa.

    Więc piszesz Elu, że jakby miał ochotę Gowin znów być w rządzie Tuska to głosować na niego?

    Polubienie

   5. Nie jeśli Gowin by wrócił, to nie idę na wybory. Nie wiem, co widzisz w Konfederacji. Przecież to oszołomy są. SLD też mi nie leży, bo są zmienni jak chorągiewka. Trudny wybór.

    Polubienie

   6. Elu co widzę w Korwinistach, no cóż uważam za cywilizowane kraje takie jak Kanada czy Austria. Przed 2005 rokiem. Jak się żyło w tym modelu gospodarczo-społecznym chyba dobrze skoro dużo osób wyemigrowało z Polski do tych państw. Jak również taką politykę prowadzili Bill Clinton, Al Gore czy słynny Ronald Reagan. Nieudolną mutacją Korwinowców jest PO. Która zakładali razem z Korwinem. Jednak odszedł gdy liderzy tej formacji powiedzieli, że m.in. 3×15 to jest tylko hasło wyborcze.
    W 2007 roku od partii Korwina PO różniła się tylko wypowiedziami. Mają dobry dobór słów.
    To też, konfederacja po wyborach pewnie zwiąże koalicję z PO.
    Stąd też słowa jednego z posłów KO. Ze oni będą rządzić, a konfederacja będzie robiła porządki z PiS…

    Polubienie

   7. Jest jeszcze najgorsza opcja o której się nie mówi… A i na to jest szansa media o tym w prawdzie nie mówią… Ale rozmowy trwają i może być… „dla dobra kraju w ciężkiej sytuacji międzynarodowej gdzie wojna i światowy kryzys gospodarczy pojednanie dwóch wielkich partii”…

    Masz rację czekają nas ciekawe czasy z chińskiego przekleństwa.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s