Przyjdzie czas rozliczeń.

Międzynarodowy Trybunał Karny – jak przekazała agencja Reutera – wydał nakaz aresztowania prezydenta Rosji Władimira Putina w związku ze zbrodniami wojennymi popełnionymi na Ukrainie.

O rok za późno, bo to powinno się wydarzyć zaraz po masakrze w Buczy i świat to przespał.

Taka sama kara będzie zastosowana wobec Rzeczniczki Praw Dziecka – przybocznej w rządzie Putina, która bardzo jest zaangażowana w uprowadzanie ukraińskich dzieci do Rosji.

Nieoficjalnie się mówi, że Rosja uprowadziła już 16 tysięcy dzieci z Ukrainy i wychowuje je na na Rosjan, by stały się rosyjskimi patriotami.

Wojna, wojną, ale nie pojmuję tego, że w XXI wieku dochodzi do takich praktyk, że będą uprowadzali właśnie bezbronne dzieci.

Istnieje coś takiego jak Statut Rzymski, który podpisało 122 kraje i jeśli Putin przyjedzie do danego kraju, to automatycznie musi być aresztowany z zarzutami ludobójstwa.

Jestem bardzo ciekawa, czy Putin nosi przy sobie cyjanek, albo inną truciznę, by w razie zagrożenia go użyć i nie stanąć przed sądem w Hadze?

Każdy dyktator boi się zarzutów i odpowiedzialności za popełnione czyny i jak wiemy – Hitler umierał ze strachu i strzelił sobie w łeb.

Patrząc na polską politykę za tego nierządu – w Sejmie koczują ludzie z niepełnosprawnościami i ich opiekunowie.

Jest to dla tego nierządu elektorat nic nie znaczący, a więc tak jak w Rosji zakręcono im ogrzewanie i nie dopuszczają tych ludzi do wody, by mogli się umyć chociaż i to są tortury.

Witek im tę wodę zakręciła i jakby nie patrzeć, to są rosyjskie metody, by tych ludzi wykurzyć z Sejmu, a także nie mogą z tymi ludźmi spotykać się dziennikarze i ogólnie jest z nich polewka i upokarzanie!

Straż Marszałkowska ma za zadanie nikogo do nich nie dopuścić i to są metody rosyjskie niestety.

Lekceważy się tych ludzi, a oni mają tylko jeden postulat, bo aby godniej żyć, proszą o średnią krajową wynoszącą powyżej 3 tysięcy miesięcznie.

Pieniądze są na wykup nieruchomości i Morawiecki jeździ po Polsce i opowiada, że w budżecie są pieniądze i ci ludzie w to uwierzyli.

Niestety, ale nie dostaną ani grosza, bo uważani są za gorszych i nieatrakcyjnych, a więc metodą rosyjską będą poniżani i omijani.

Rosyjska Rzecznik Praw Dziecka przypomina mi oszołomkę Kaję Godek, nienawidzącą kobiet, aby przypodobać się władzy i niech mi nikt nie pisze, że Rosji w Polsce nie ma!

Po tym wyroku Putin ostanie się sam, ze swoimi przybocznymi i w sumie będzie musiał siedzieć jak szczur w swoich, ukrytych rezydencjach, a jedną ma na Uralu z dostępem do czerwonego guzika.

Świat wciąż się go boi niestety, ale wierzę, że w końcu go dorwie, a i jego niby kochanka – Kabajewa niech nie czuje się bezpieczna.

Los lubi się odwracać i odwróci się od Kaczyńskiego, śmierdzącego rosyjskim odorem.

8 myśli na temat “Przyjdzie czas rozliczeń.

  1. Poruszyłaś temat który mam zaprogramowany na poniedziałek 😅 Wiele wskazuje że Putin zdąży umrzeć zanim trafi przed jakikolwiek trybunał, a jeśli nie umrze sam to pomogą mu w tym ludzie z jego otoczenia, bo z tego co czytam od jakiegoś czasu wynika że na Kremlu coraz mocniej wrze.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s