Ludzkość w soczewce!

dinozaur

Dla odmóżdżenia obejrzałam dzisiaj sobie dokument o tym jak na Ziemi powstawało życie, a powstało jakieś 60 milionów lat temu.

Nasza Ziemia przechodziła przez różne epoki geologiczne i najpierw powstały wielkie zwierzęta nazywane dinozaurami.

Powstawało też życie w oceanach i morzach i jeśli to życie zanikało, to było spowodowane wybuchami wulkanów, a kiedy to minęło powstawało następne życie.

Znowu minęły miliony lat i Ziemia się odradzała i na niej powstawało kolejne życie, a dinozaury były jeszcze większe i w oceanach pływały przeróżne potwory.

Naukowcy się spierają, że zupełnie dinozaury zginęły, ponieważ w Ziemię uderzyła ogromna asteroida i Ziemia praktycznie płonęła i była cała w ogniu.

Usłyszałam, że po wielu milionach ponownie wszystko się odradzało, a kiedy małpy stanęły na dwóch nogach, to drogą ewolucji powstał człowiek.

Najpierw był bardzo niedoskonały, nieporadny, aż doszliśmy do dzisiejszego stanu, że jest nas bardzo dużo, bo bodajże 8 miliardów.

Naukowcy i badacze do dziś wygrzebują skamieliny dinozaurów i to, że były na Ziemi jest nie do podważenia.

Mają one swoje nazwy i są badane, a także składowane w ogromnych halach, aby mogły być wciąż poddawane naukowej analizie.

Życie na Ziemi i jego powstanie jest wielką zagadką i naprawdę nie wiemy wiele i zdaje się, że nie dowiemy.

Niestety, ale pojawienie się człowieka na tej pięknej Planecie jest to tylko samo zło, bo to człowiek niby myśląca istota sprawił, że w pewnym momencie staliśmy się wrogami na Ziemi.

Doszliśmy do takiego momentu, a poszło, to bardzo szybko, że niedługo będzie ludzkość błagała o kroplę wody, której za chwilę zacznie brakować.

Jest światowy alarm, że zmiany klimatyczne spowodowane cywilizacją i chęcią zarobienia ogromnych pieniędzy sprawia, że Ziemia tego nie wytrzyma.

Ludzie, ludziom zgotowali ten los jak napisała w „Medalionach” – Zofia Nałkowska, która zwróciła uwagę na człowieczeństwo, które zamieniło się we wzajemne zabijanie się!

Ludzie od zawsze toczyli wojny i zwalczali się walcząc o wpływy i tereny.

Myślałam i nie tylko ja, że nasz rejon będzie wolny od wojny i jakże wszyscy się myliśmy.

Zawsze pojawi się morderca i zabójca, których to ludzie wybierają i oto mamy straszną wojnę, tuż tak bardzo blisko.

Nie mogę już tego wytrzymać, że w wojnę wplątane są ukraińskie dzieci wywożone z własnego kraju w celu indoktrynacji i jest to horror.

Ludzie, ludziom zgotowali też los, że banda durni w Polsce wybrała sobie PiS do rządzenia, bo zaślepiła ich mamona.

Wybrali sobie bandziorów, którzy przez niespełna 8 lat doprowadzili nasz kraj do ruiny.

Dzisiaj na TVN pokazywali polską biedę, bo coraz więcej ludzi w Polsce zaczyna głodować.

Instytucje charytatywne nie nadążają dla tych ludzi z gotowaniem ciepłych posiłków, a do tego korzysta z tej pomocy coraz więcej ludzi mlodych.

W marketach wystawiane są koszyki pomocy dla najbiedniejszych i wiece co?

Nie żałuję tych ludzi i chciało by się krzyknąć – na kogo głosowaliście, albo dlaczego nie poszliście do urn!

Zaczynam być bezlitosna, bo sami, sobie zgotowaliśmy ten los, że w Polsce nie ma normalnej służby zdrowia, a szpitale zadłużają się w parabankach.

Chcieliście to macie i oto wielu nie będzie miało pieniędzy, by jakoś te święta spędzić.

Dziś widziałam sondaż, że kobiety od 18 lat – do 39 mają zamiar głosować na PiS i Konfederację, a więc tym bardziej nie żałuję tych ludzi!

Jeśli mi ktoś powie, że nie ma z czego żyć, to nie pochylę się, bo mam dość utyskiwań, kiedy 30% z nich w wyborach wesprze PiS!

Najbardziej mi żal ludzi niepełnosprawnych, którzy dziś opuścili Sejm i nic nie wywalczyli.

Stawiali ludzie na Holownię, ale jak dziś obejrzałam jego łzawe na Twitterze, to podtrzymuję swoje zdanie, że tylko Tusk!

Od ośmiu prawie lat piszę, że PiS, to jest zło i mogę tylko tyle, ale muszę mieć wiarę, że moje Wnuki będą żyły w normalnym kraju, bo te ścierwa wyjadą na taczkach.

Ludzie kochają takich typów jak Kaczyński, Trump, Netanjahu i Putin!

Przeczytajcie te, jakże ważne słowa:

Wojciech Sadurski na TT.

Po raz kolejny obserwuję relację ze spotkania Tuska z wyborcami. Teraz z nauczyciel(k)ami. I tak sobie myślę: jeśli Polska nie wykorzysta takiej inteligencji, takiego talentu, to będzie to gorzej niż zbrodnia: to historyczny błąd. Marnotrawstwo talentu, na rzecz umysłu Sasina itp.

Reklama

50 myśli na temat “Ludzkość w soczewce!

   1. Nie mogę na to spokojnie patrzeć. Jeśli się nie ogarniemy jako ludzkość, to marnie to widzę. Już jest alarm, że mamy coraz mniej wody, a woda to życie.

    Polubienie

   2. Zobacz zaledwie 100 lat rozwoju cywilizacji i jakie są niesamowite zniszczenia. Zobacz jak Putin zrujnował miasta na Ukrainie. Człowiek, to jest bestia.

    Polubienie

 1. Życie na Ziemi przeminie, czy będzie człowiek ingerował czy nie.
  Mówisz, że tęsknisz za czasami, gdy na naszych przodków polowały dinozaury?
  Z tą asteroidą trochę mi się ta teoria nie klei. Bo niby czemu wielkie pożary nie zniszczyły zwierząt futerkowych (naszego przodka) a ofiarą zmian klimatycznych padły tylko dinozaury?
  Pustynie wydają się wymarłe, ale jedyne co tam nie ma warunków do życia to ssaki. Gady dalej zamieszkują takie środowisko. Owady też.

  Każde stworzenie powoduje zmiany klimatyczne. Człowiek jedynie ma zwyczaj poprawiania sobie samopoczucia, że „chroni środowisko”. Jakimiś dziwnymi decyzjami.

  Nie wiem czemu ma służyć zwiększanie populacji szczurów kosztem populacji kotów.
  Wody nie ma? Jest tylko patrz UE się szczyci, że utrzymuje ją w stanie lotnym…
  Ponoć brak wody pitnej jest lepszy niż kopalnie i elektrownie węglowe.

  Polubienie

 2. Gdzieś czytałam porównanie, że gdyby wszystkie milardy lat istnienia Ziemi przeskalować na 365 dni roku, to ludzkość istnieje tylko minutę z całego tego roku. Jetseśmy tak bardzo nieistotni w porównaniu do ogromu czasu, przez który istnieje nasza planeta. Datego moim zdaniem po prostu wymrzemy i pojawi się w naszym miejscu coś nowego. I nikomu nie będzie nasz szkoda, planeta się odrodzi i cykl zacznie się od nowa.
  Tak się tylko trochę czepię- czemu ,,dla odmóżdżenia’ ogląda się filmy dokumentalne? Dla odmóżdżenia to można obejrzeć ,,Jaka to melodia”, ,,Dlaczego ja”, albo inny serial czy reality show. Film dokumentalny raczej nie jest dla odmóżdżenia : ) Raczej dla domóżdżenia haha

  Polubienie

  1. Kangurze dla odmóżdżenia dlatego, że z dala od polityki by dowiedzieć się czegoś innego. Ciekawą rzecz napisałaś, że w obliczu wszystkiego jesteśmy tu chwilkę dosłownie.

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s