Trzeba walczyć o Wolność!

Wszyscy pamiętamy jak polskie kobiety strajkowały w wielu miastach nie zgadzając się na całkowite ograniczenie aborcji z „Czarnymi Parasolkami”

Wszyscy pamiętamy kiedy polska policja je pałowała pałkami teleskopowymi, powalała na ziemię i gazowała.

Chyba o tym zapomniały, co je wówczas spotkało, gdyż teraz duży procent kobiet chce głosować na Konfederację w wieku od 18 do 39 lat i dla mnie jest to niepojęte.

Jaki program ukryty ma Konfa, to widać na powyższej grafice i kto Konfę reprezentuje, a są to typy spod najciemniejszej gwiazdy.

Oto taka Kaja Godek dostaje od nich pierwsze miejsce w województwie mazowieckim i te kobiety głosując na nią jednocześnie zgadzają się na jej skrajne poglądy.

Jeśli w statystykach na jesień wyjdzie, że kobiety młode głosowały na faszystów, to powiem, że one oszalały i nie mają żadnej godności!

Jakie to szczęście, że Polacy obronili wolne media, bo byśmy mieli tak jak mają Węgrzy, że wiadomości prawdziwych szukają w podziemiu.

Nic byśmy nie wiedzieli, co PiS odprawia i żylibyśmy w totalnej ciemnocie i tak sobie myślę, że kiedy powieje dobry wiatr, to ich wszystkich z tej szczujni się rozliczy i muszę w to głęboko wierzyć, bo można oszaleć ich słuchając.

Zawsze łezka w oku mi się kręci, kiedy ludzie wychodzą na ulicę w obronie swoich praw.

Wzrusza mnie, że wychodzą i protestują nie wobec siebie, ale przeciwko opresyjnej władzy.

Tak właśnie dzieje się w Izraelu, w którym opresyjna władza robi zamach na sądownictwo i praworządność, bo boi się odpowiedzialności z powodu złodziejstwa i korupcji.

Z Twittera się dowiedziałam, że polski minister pokazywał bandytom w Izraelu jak się do tego zabrać i to też jest niepojęte.

Oni są już 13 tydzień na ulicach i krzyczą, że będą do skutku, a jest to społeczeństwo wykształcone i nie chcą być jak Polska i Węgry, bo oni wiedzą, co w Polsce zrobili z wymiarem sprawiedliwości i Konstytucją.

Nie godzą się na zabranie im demokracji i tak po ludzku im zazdroszczę, bo my tutaj – milczymy.

Daliśmy sobie odebrać nasze prawa do sprawiedliwych sądów i mam tylko nadzieję, bo jakąś trzeba mieć, że Donald Tusk poprowadzi nas do zwycięstwa jesienią.

Dzisiaj był w Strzelcach Opolskich i było gorąco, bo zostali nasłani wichrzyciele, ale dał sobie z nimi radę.

Na jego spotkaniach nie ma ludzi z łapanki, a są realni Obywatele, którzy chcą Polski normalnej, praworządnej i obywatelskiej.

Z sondaży wynika, że to moje pokolenie 50+ i 60+ najbardziej chce powrotu do demokracji, gdyż my pamiętamy czasy Gomułki i nie chcemy do tego powrotu.

Tymczasem w Izraelu dzieje się i obejrzyjcie poniższe wideo, bo to na mnie robi ogromne wrażenie.

Izrael – 4 razy mniej ludności niż w Polsce – 700 tys. protestuje na ulicach.
Tel Awiw – 4 razy mniej ludności niż w Warszawie – 200 tys. protestuje na ulicach.
Demokratyczne społeczeństwo nie godzi się z DEFORMĄ SĄDOWNICTWA.
Blado przy nich wyglądamy.

89 myśli na temat “Trzeba walczyć o Wolność!

 1. Podejrzewam, że kobiety, które głosowały na nich to tr, którym „chłop” nakazał, innymi słowy mające przy boku dziadersa bądź kibola, który za patriotyzm uważa darcie mordy i naparzenie się po mordach 😉

  Polubione przez 1 osoba

 2. Mam wrażenie, że tzw. wolne media mało punktują i nagłaśniają te poglądy, które Konfederacja sprytnie przemilcza w wywiadach i wypowiedziach. Te pięć haseł programu, które kiedyś wyrecytował Mentzen ( Polska bez Żydów, Polska bez gejów, Polska bez aborcji, Polska bez podatków, Polska bez Unii Europejskiej) powinno być na okrągło, po kilka razy dziennie głośno trąbione! Może by do młodych co nieco wreszcie dotarło.
  A w parze za tymi hasłami wypowiedzi Godek, Bosaka, Korwina, Berkowicza.
  Przecież słychać w nich wyraźnie nuty faszyzmu, nietolerancji i chęć tworzenia państwa policyjnego.

  Polubienie

  1. Gosiu mam takie samo odczucie, że MW sa zbyt liberalne i jak by to nazwać delikatne, bo faktycznie trzeba całą dobę ludziom przypominać te draństwa i edukować. Niemniej zauważyłam, że w Faktach robią takie zbitki ich obnażające. Cenię sobie też Czarno na Białym mówiące o ich draństwach, ale to też za mało.

   Polubienie

 3. Obawiam się, że kobiety, które głosują na te pożal się Boże partie, niestety się z ich poglądami zgadzają. Sporo widziałam kobiet przeciwnych aborcji i tak dalej- wystarczy popatrzeć na to, że Video istnieje. Na świecie jest więcej takich jak ona, to głosują na te właśnie partie…

  Polubienie

  1. Bo są dwie metody: albo się zbuntować, albo się przyłączyć. Kobiety są wychowywane w pewnych warunkach, jak te warunki są trudne, rodzice są przemocowi, albo niewydolni, albo kościółkowi, to przyłączenie się jest jedną z opcji. Przecież to znamy z blogów – ktoś opisuje swoją rodzinę, patologiczne zachowania, a potem stwierdza, że może nie jest tak źle, że może starzy chcieli dobrze, ale im nie wyszło, może pił, ale to przez innych się rozpił, itp itd. Wiele kobiet popierających patriarchat wyszło z bardzo kiepskiej sytuacji rodzinnej i innego życia nie znają.

   Polubienie

   1. Moja najlepsza koleżanka wyszła z rodziny idealnej, ale za to religijnej, więc też się przyłącza. Nic się na to nie poradzi. Nie tylko patologia głosuje na szemrane partie. Tak samo jak nie tylko religijni i patologia głosują na PiS niestety. Trafiają się i normalne jednostki, ale „nienormalne politycznie”.
    A z tym uzasadnieniem problemów w swojej rodzinie, to się nie zgadzam. To, że uznam, że mój tato nie okazywał mi emocji i mnie olewał jest za sprawą babci i jej beznadziejnego charakteru, a jej beznadziejny charakter to kwestia wychowania jakie zaserwowali jej rodzice, wcale nie sprawia, że ich wybielam i godzę się z tym, jak postępowali wobec mnie. To logiczne zauważyć, że tamten pił, bo to wina wpływu innych, bo to takie samo stwierdzenie jak „mam problem z samooceną, bo mój tato pił”. Ani nie wybielanie, ani nie użalanie się- stwierdzamy fakt, kopiemy w przyczynach, to nasze dane, które pozwolą nam ocenić sytuację. Więc tak- chcieli dobrze, ale sami nie mieli narzędzi do osiągnięcia tego „dobrze”, dlatego mi też nie wychodzi mimo że chcę dobrze. Ale mam tego wszystkiego świadomość, więc jestem na bardziej wygranej pozycji.

    Polubienie

   2. Kangurze, że się wtrącę. W moim domu była patologia, bo bicie i alkohol, ale były też dobre chwile, kiedy to szkoła była ucieczka i sport.

    Polubienie

   3. No właśnie- więc zła sytuacja w domu nie przekłada się na to, że potem ktoś głosuje na nienormalne partie. I bycie z dobrego domu nie gwarantuje, że się głosuje na normalne partie. Czasem jedno nie ma nic wspólnego z drugim.

    Polubienie

   4. Przecież napisałam, że to „jedna z opcji”, nie że wszyscy mają tak samo. Natomiast to co napisałam o uzasadnianiu, podtrzymuję dodając, że miałam na myśli sytuację, gdy uzasadnianie ma na celu usprawiedliwianie i intelektualizację. Są sytuacje w których dostrzegając problem komentujemy go bez intencji usprawiedliwiania/rozgrzeszania. Te dwie sytuacje są różne i zazwyczaj da się ich odmienność zauważyć na pierwszy rzut oka (w pierwszym przypadku człowiek przybiera rolę ofiary).

    Polubienie

   5. Myślę, że rodzimy się albo dobrzy, albo źli. Myślący, albo niemyślący. Z perspektywy lat wiele spraw się zagoiło i lepiej pamiętać tylko dobre rzeczy. Wiele po prostu wybaczyłam i nie rozpamiętuję bo nie jest dobre. Lepiej zamknąć nieprzyjemne i żyć tu i teraz.

    Polubienie

   6. No nie za wiele sensu, bo zobacz, że matka Kaczyńskich wychowywała ich jednakowo, a jeden był trochę dobry, a drugi wcielenie zła. 😀

    Polubienie

 4. Konfederacja to zbiorowisko najgorszych prawicowych mend, a część z nich jest lub była finansowana ruskimi pieniędzmi. Nie rozumiem jak można chcieć głosować na takie towarzystwo w którym jest m.in Kaja Godek.

  Polubienie

   1. Zobacz, co przeczytałam na TT: To jest straszne:

    ɢʀᴇɢᴏʀ
    @gregor_konop
    ·
    17 min
    Wczoraj rozmawiałem z 24-letnią znajomą. Zagłosuje na Mentzena, bo fajnie gada. Programu nie zna. Próbowałem tłumaczyć jakie on i jego partia ma podejście do kobiet i nie tylko. Wątpię żeby to coś dało. Dzieciaki interesują się tym co im TikTok wypluje. I w to wierzą. Niestety.

    Polubienie

   2. I mamy co mamy, że Kaczyński robi co tylko mu się podoba. Przyłebska pod ochroną mimo, że kadencja jej się skończyła, ale nadal jest prezesem TK. To jakiś obłęd jest.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s