Spowiedź dziecka!

Może komuś się narażę, ale widząc takie obrazki w sieci to, mnie mrozi i paraliżuje.

Ci, którzy mnie czytają wiedzą, że nie jestem osobą wierzącą, ale nie potępiam wierzących, bo każdy ma prawo do swoich poglądów.

Czy jest Bóg – tego nie wiem i nikt go na świecie nie widział, no może w jakieś chmurze o jego wizerunku podświetlonym słońcem.

Gdyby był Bóg, to by świat nie cierpiał, a ludzie byli by lepsi i tego Boga słuchali, a nie słuchają.

Ludzie się od wieków zabijają, a także mieliśmy niedawno Holokaust w Oświęcimiu!

Niech mi ktoś wskaże choć jeden przykład, że Bóg zapobiegł jakieś tragedii!

I oto ludzkość wymyśliła sobie wielkie budowle – kościoły i panów w długich sukienkach, bo się zorientowano, że można na tym dobrze zarobić i omamić ludzi.

Spójrzmy na Watykan, który ocieka złotem i na tych kolejnych Papieży, którzy gadają te swoje mowy, czy jak to się tam nazywa i nigdy, ale to nigdy nic dobrego z tego nie wynikło – NIGDY!

I tu polecam świetny serial – „Rodzina Borgiów” mówiący o tym jak było zawsze.

Watykan to pralnia pieniędzy i schowek dla wszelkiej maści pedofilów i taka jest prawda.

A wiecie, że nasz Papież Jan Paweł II krył pedofilów jeszcze zanim został Papieżem i jakie to jest ohydne, bo może sam nim był, choć bał się praktykować?

Nie dajmy naszym dzieciom, wnukom spowiadać się w kościele byle jakiemu księdzu, bo możemy tym dzieciom zrobić ogromną krzywdę i złamać im życie.

Podobno księża coraz częściej pytają 9/10 letnie dzieci, czy się masturbują, a także wyciągają od nich wiadomości o rodzicach.

Kiedy napotkają na dziecko osłabione, to je do siebie przywiązują i uzależniają.

Ogólnie nie rozumiem kompletnie spowiedzi przed obcym facetem tak dzieci i dorosłych.

Dlaczego ludzie mówią obcemu, co im dolega, czego pragną, a co zrobili, aby dostać rozgrzeszenia – to jest chore.

Jeśli chcemy powierzyć komuś swoje bolączki, to idźmy do psychologa, a nie do drapieżcy seksualnego i wyzyskiwacza ludzkich historii.

W historii często tak było, że rodzice zapraszali do swojego domu księdza, który po cichu molestował ich dzieci czyt. Masciel, czyli zbrodniarz seksualny chroniony przez JPII – ohyda!

10 myśli na temat “Spowiedź dziecka!

 1. Ktoś mi mówił, że innym odłamie chrześcijaństwa jest „grupowa spowiedź”- wszyscy myślą, co zrobili źle, a ksiądz czy pastor ” rozgrzeszają zgromadzonych ” i z głowy.
  Jak dla mnie nasza wersja chrześcijaństwa próbuje wzmocnić poczucie wstydu w ludziach poprzez to, że każe im wszystko opowiadać księdzu.

  Polubienie

 2. Od wielu lat twierdzę że spowiedź w takiej formie powinno się znieść, nie tylko dla dzieci, bo tak naprawdę nie jest wcale potrzebna, ale księża lubią czuć nad ludźmi władzę i raczej z niej nie zrezygnują. Prędzej ludzie zrezygnują z księży 😂

  Polubienie

 3. W prawosławiu cenie sobie to, że spowiedź wyglada zupełnie inaczej i nie jest tak częsta. Przede wszystkim nie trzeba, chyba że się chce wydawać swoje grzechy na ucho księdzu😉

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s