Geje i lesbijki nie mają życia w Polsce!

Parada Równości 2021. Zbiórka przed Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie.

Wznieś serce nad zło.

Znajdź drogę przez mrok

,Wzleć ptakiem nad mgły,

W obłokach mieszka świt.

Wznieś serce nad zło!

Śpiewał Ryszard Rynkowski

Dzisiaj przez Warszawę przeszła „Parada Równości”, na którą wyraził zgodę Prezydent Warszawy – Rafał Trzaskowski i osobiście w niej uczestniczył.

Telewizja Obywatelska od rana pokazywała policyjne radiowozy – nawet z innych województw, bo tak się ta władza boi ludzi z tęczowymi flagami.

PiS boi się odmienności i od 6 lat walczy o rodzinę żyjącą zgodnie z przykazaniami kościoła katolickiego, bo rodzina dla nich, to tylko kobieta i mężczyzna.

Pamiętamy, kiedy Adrian wrzeszczał w kampanii wyborczej, że LGBT, to nie są ludzie, a ideologia.

Niech sobie świat posłucha, jakie poglądy w tym temacie ma polski „Prezydent” – hańba.

YT – niżej!

Oni z tej patii nie zdradzają swoich preferencji seksualnych, a wśród nich jest nie jeden gej, tylko się ukrywają, bo się boją napiętnowania przez Kaczyńskiego, którego się także podejrzewa!

Parada przeszła sobie w kolorowym i wesołym orszaku i nikomu włos z głowy nie spadł.

Żaden rodzic płodząc dziecko nie marzy o tym, że jego dziecko będzie gejem, czy też lesbijką.

Ważne jest, że jeśli tak się okaże, to trzeba dalej kochać swojego potomka i nie przeszkadzać, a pomóc w akceptacji swojej tożsamości, choć wiem jak to często bywa okrutne.

Wróciły czasy PRL-u, kiedy to geje i lesbijki starali się być niewidoczni i tamte czasy właśnie wróciły, a ludzie o innej orientacji znowu siedzą w szafach i boją się ujawnić!

Dzieje się podobnie jak w Rosji i innych totalitarnych krajach, w których nie toleruje się gejów i lesbijek nawet pod groźbą więzienia!

W czasach transformacji w Polsce sytuacja się trochę uspokoiła, ale kiedy PiS doszedł w władzy – demony wróciły.

Trzeba mieć teraz niesamowitą odwagę, aby dokonać coming out, bo władza obecna szczuje na osoby LGBT i można dostać w Polsce po mordzie za posiadanie tęczowej torebki, czy też okularów, albo parasolki!

Niebezpieczne jest wywieszenie flagi na balkonie, bo można być pozbawionym szyb w oknach!

Trzeba zadać sobie pytanie, czy geje i lesbijki wchodzą do łóżek hetero – nie wchodzą i dają nam żyć, a więc dajmy żyć i im, bo tego wymaga ludzka kultura i tolerancja.

Moim zdaniem mają prawo do zawarcia ślubu i adopcji dzieci!

Cd. niżej i zapraszam do felietonu – bardzo mądrego, napisanego przez Szymona Majewskiego!

Majewski wymownie ws. dyskryminacji LGBTQ. Jego wyznanie poruszyło internautów.

Szymon Majewski to kolejna gwiazda, która wzięła udział w wyjątkowej akcji. Celem jest okazanie pełnego wsparcia dla społeczności LGBTQ. W emocjonalnym wpisie, pisze o przykrych doświadczeniach związanych z agresją wobec mniejszości płciowych i promuje hasło „Bez LGBT+ nie ma Polski”. Wyznanie Majewskiego poruszyło internautów.W ramach tego, że czerwiec jest Miesiącem Dumy LGBT, wystartowała kampania „Bez LGBT+ nie ma Polski„, w którą zaangażowało się mnóstwo ludzi ze świata kultury i sztuki. Inicjatywa ma pokazać głośny bunt i niezgodę na szkalowanie, agresję i jawną przemoc w stosunku do środowiska LGBT+.Jedną ze znanych twarzy show-biznesu, która zdecydowała się dołączyć do przedsięwzięcia, jest Szymon Majewski. Okazuje się, że w młodości przekonał się na własnej skórze, co to znaczy być dyskryminowanym i wyzywanym tylko ze względu na płeć czy orientację.

Szymon Majewski w emocjonalnym wpisie o LGBT. W młodości był szykanowany

Gwiazdor zamieścił wpis na Facebooku, dodatkowo załączając do niego fotografię sprzed ponad 30 lat. Majewski nie miał kiedyś łatwo.

„Pedzio! Ciota! Często słyszałem w latach 80, 90- tych gdy szedłem ulicą. Moje długie włosy, kolorowe krawaty, marynarki z szafy dziadka, buty kupione na pl. Szembeka, wystarczyły skinolom, kibolom i innym miłośnikom nietolerancji” – rozpoczął wpis, wracając pamięcią do dawnych lat.

Majewski wytłumaczył, że od zawsze lubił wyglądać oryginalnie i wymykał się sztywnym ramach, które narzucało mu społeczeństwo. Nigdy nie miał problemu z tym, żeby nałożyć subtelny makijaż czy założyć damską koszulę.”A gdybym nim był? Gdybym wtedy, zamiast w niebieskookiej blondynce, zakochał się w niebieskookim blondynie? Jakby wyglądało moje życie, wtedy, w szarej końcówce komuny i teraz, w epoce galopującej deweloperki, gdybym, idąc ulicą chciał trzymać za rękę nie Magdę tylko Rafała. Czy byłbym tak samo szczęśliwy? Lubiłem apaszki, wzorzyste szalik, nosiłem czasem damskie koszule, a na niejednej imprezie, miałem „zrobione” oko. Pamiętam, że moja Madzia nieraz malowała mi rzęsy. I co?” – stwierdził stanowczo.

„Chciałbym żyć w kraju w którym moja Magda mogłaby być Rafałem, Piotrkiem lub Kubą ( tu wstaw dowolne imię), i mógłbym z nim dzielić życie na tych samych zasadach. I żeby nikt nie mówił , że to ideologia. Stąd mój udział w akcji” – wyjaśnił.

Pod postem Majewskiego pojawiła się masa komentarzy z podziękowaniami za podzielenie się doświadczeniami i jawne wsparcie LGBT. „Fotę w 1988 zrobiła mi Madzia” – podsumował, mając na myśli małżonkę, z którą jest do tej pory.

Może być zdjęciem w zbliżeniu przedstawiającym co najmniej jedna osoba

58 myśli na temat “Geje i lesbijki nie mają życia w Polsce!

 1. Wczoraj byłam na grillu, przy okazji którego wnuczka opowiadała o swoich urodzinach: jedna z dziewczynek „nic nie robiła, tylko stała!” Dla mojej ruchliwej i ekspansywnej wnuczki to było nie do pojęcia. „Czemu tak stała?” Odpowiedziałam jej, że ludzie są różni i różnie się zachowują. Póki nie robią innym krzywdy, nic nam do tego. Przyjęła to tłumaczenie, kiwnęła głową, nie było już problemu. Gdyby w każdym domu przyjęto taka prostą w sumie zasadę, nie mielibyśmy problemu, o jakim piszesz. Bo to nie tylko o orientację seksualną idzie, ale o każdą inność.

  Polubienie

   1. Skoro tak uważasz to musisz tolerować i obecny rzad ma prawo być takim jakim jest. Wyzywasz ich wszystkich ale oni maja prawo być takimi jakimi są i w dodatku my społeczeństwo ich wybraliśmy. Przy kolejnych wyborach będzie okazja do zmiany tym co nie pasuje.

    Polubienie

   2. Wiesz co jest w tym najgorsze, że nikt nie zwrócił mu uwagi! Ja nie zakładam różnych butów, a ten niedojda nie wie, co się wkoło dzieje, a rządzi Polakami! Wstyd!

    Polubienie

   3. A gdyby tak Tusk założył buty nie jednakowe i miał wciąż łupież na marynarce i popsute zęby, a także nie dopinał rozporka, to co być sądził o takim człowieku?

    Polubienie

   4. A co powiesz na to, że prezes pojechał do Rzeszowa, a myślał, że jest w Szczecinie! Tu chodzi także o jego sprawność intelektualną, bo z tym jest coraz gorzej!

    Polubienie

   5. Ja pierdziele! Będą wybory to sobie zmienisz partię rządząca i będziesz najszesliwsza kobietą na ziemi polskiej. Jesteś idealna cóż widocznie nie każdy. Zamknęłaś się przed TV i chcesz wytykać błędy innym.

    Polubienie

   6. Czytam w sieci co ludzie piszą o tych Twoich orłach i sokołach, że obce służby mają Polskę na widelcu, bo nie potrafią nawet zabezpieczyć swoich skrzynek. To jest kompromitacja na cały świat, a Ty jak zwykle nie przyjmujesz żadnej krytyki!

    Polubienie

   7. W PiS nie mogę znaleźć żądnych pozytywów, ale tego w Info nie mówią! Wymień jeden pozytyw chociaż jeden. Tylko nie 500+, które już jest nic nie warte z powodu podwyżek!

    Polubienie

   8. Jaki bełkot? Poczekaj jak Unia Europejska nie da nam ani grosza za łamanie praworządności. Tego w Info też się nie dowiesz. Dlatego dziwi Ciebie, że piszę prawdę!

    Polubienie

 2. W tym kraju nie tylko geje i lesbijki maja przerypane, ale każdy kto potrafi samodzielnie myśleć i przede wszystkim ma czym. Dziś niema Polaków. Jesteśmy my i oni. My dla nich jesteśmy czymś co trzeba zwalczać, niezależnie od orientacji. W PiSie też są geje. Ale to są PiSowskie geje. Tu nie chodzi o samą orientację, tylko o sprzeciw wobec burdelu jaki od kilku lat dzieje się w Polsce. Gdyby marsze równości sławiły obecną władzę to nikt by na nich krzywo nie patrzył.

  Polubione przez 1 osoba

 3. Zawsze lubiłam Majewskiego, chyba od czasu… co to było? Mann do Materny? Był tam szalonym wynalazcą? Do dziś pamiętam jego „Ojca Chrzestnego” z oczami z piłeczek do ping ponga” 😀

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s