#CzasUlicy

Kaczyńskiego zwykłego posła i obywatela chyba kolano już mniej boli, bo zaczyna fikać znowu!

Wybiera się do Wadowic na obchody w obronie JPII i będzie brał udział w koncercie, a więc nie jest już tak źle!

Zamarzyło mu się przejęcie Warszawy i obalenie Prezydenta Trzaskowskiego, a w jego miejsce osadzenia komisarza.

Jeśli do tego dojdzie, to zdaje się, że będzie to iskra zapalna i w końcu ludzie wyjdą na ulicę, bo tego już będzie dla nich za dużo.

Na Twitterze hula hasztag #CzasUlicy, a więc widać w Polakach wkurw, bo co za dużo, to i pies nie zje.

Uważam, że czas wyjść na ulicę i nie tylko z powodu zabierania nam praworządności, sądownictwa, ale za całokształt tego wszystkiego, co nam zrobili łącznie z okradaniem nas i próby odejścia od Unii Europejskiej – za wszystko!

W sondażach widać, że do wyborów pójdą seniorzy i deklarują, iż 80% chce wziąć w nich udział.

Młodzi mają póki co, wszystko w nosie i widać to było na spotkaniu studentów z D. Tuskiem.

Patrzyłam na tych młodych, którzy zasypiają i ziewają i Polskę w tyle mają.

Oczekują, że ktoś wszystko za nich zrobi i nie będą musieli o nic się martwić.

Starzy ludzie pamiętają czasy PRL-u i nie chcą powrotu do tamtych czasów i jest to faktycznie wielka niespodzianka i ewenement na dzisiejsze czasy.

Bardzo szybko minie nam wiosna i lato, a potem nastanie jesień, która może być dla Polski klęską.

PiS jeśli wygra te wybory, a jest duże prawdopodobieństwo, to będzie nasz koniec – dosłownie.

Młodzi ludzie chyba nie zdają sobie z tego sprawy, że powinna zapalić się im czerwona lampka, bo przyjdzie im żyć w reżimie.

Kiedy im odbiorą Tik- Toka i inne portale -„srale”, bo nastanie cenzura, to będzie za późno na jakiekolwiek ruchy i działania.

Jaki jest Kaczyński?

Ano taki i niech młodzi w końcu otworzą się na swoją przyszłość i zaczną się budzić:

Jeśli młodzi w dzień wyborów kupią sobie czteropak piwa i popcorn, to Polska będzie stracona.

Dlaczego młodzi ludzie nie reagują, że za przyzwoleniem Kaczyńskiego w Polsce narodził się faszyzm, a Bąkiewicz jest finansowany z naszych pieniędzy.

Dlaczego nie reagujemy, że koleś Oskar, który zaszczuł Mikołaja, który popełnił samobójstwo zabity hejtem, otrzymał program w TV Republika?

To wszystko idzie w bardzo złym kierunku i tak naprawdę zło jest promowane, a dobro linczowane i tak linczują Donalda Tuska – jedyną naszą nadzieję, jak jeszcze nie wycięty las przez PiS i czysta rzeka, której nie zatruł PiS.

U mnie w domu są dwa, duże telewizory i oto dzieje się tak, że ja i mój M słysząc Dudę, Morawieckiego, Kaczyńskiego, Ziobrę po prostu cierpimy i przełączamy kanały.

Nie da się już tego znosić!

#CzasUlicy

Reklama

23 myśli na temat “#CzasUlicy

 1. Obawiam się, że czekają nas kolejne lata kaczystowskiego cesarstwa…mogło być inaczej gdyby tłuste koty z Paltformy dziesięć lat temu rozpirzyły PiS i Ziobrystów stawiając ich przed Trybunałem Stanu, oni jednak woleli podnieść wiek emerytalny…dlatego tak ciężko im dzisiaj zdobyć zaufanie…Tusk i Platforma mieli swoje pięć minut i je przespali. Nie wiem czy ten obraz da się zmienić…

  Polubienie

  1. To należało i można było zrobić w 2007. Gdyby nie parę umów między obydwoma partiami.
   Stąd też PiS podziękował PO i komplikował przepisy podatkowe tak, że bez biur podatkowych ciężko się obejść. A że większość biur podatkowych należy do rodzin polityków PO to mają tłuste lata w opozycji… Kiedyś może społeczeństwo zmądrzeje i pogna te dwie partie, ale do tego lata świetlne wcześniej Polska z mapy zniknie.

   Polubione przez 1 osoba

   1. Marku a Trump postawiony zostaje przed sądem i należy mu się więzienie. Trump umilowany przez PiS zresztą. U nas też wielu stanie przed sądem mam nadzieję.

    Polubione przez 1 osoba

  1. Odpowiedź banalnie prosta, co po obaleniu rządu? Rząd Tuska, przeciwko, któremu nie można protestować, bo w efekcie protestów wróci PiS?

   Polubienie

   1. Bartek coś trzeba robić, by złodziei odkleić od władzy. Nie widzisz jak sobie poczynają? Tusk i tylko Tusk, a jak się nie uda w wyborach, to będzie koniec Polski.

    Polubienie

   2. Koniec Polski się zbliza, nie długo zrozumiecie sens słów Radka Sikorskiego „frajerzy kurwa frajerzy”.

    Za chwilę wojna się nasili… Więc będziesz miała okazję obejrzeć porażkę NATO na własne oczy.

    Tak więc zadaj sobie pytanie po co ludzie, którzy wiedzą, że to ostatnie chwile kraju pchają się do władzy…

    Polubienie

   3. O Bartek i jego czarne myśli. Ja już tego nie doczekam, a Tobie Bartek przyjdzie na to patrzeć i przeżywać. Mnie chodzi o to, by zobaczyć upadek tej bandyckiej partii. Okradają nas na chama i jakoś nie widzisz winnych.

    Polubienie

   4. A czy ja zadaję takie pytanie?
    Protesty, które mają przede wszystkim wyrazić sprzeciw i niezadowolenie, a nie w celu stricte obalenia rządu. Zmuszenie tej władzy do refleksji. Ale też i suwerena. Protesty są wtedy, gdy społeczeństwo nie wyraża zgody na to, co robi władza, gdy grupy społeczne nie godzą się na reformy proponowane przez rządy w momencie braku dialogu. Nikt tu nie mówi o rewolucji🙈
    W demokracji do tego służą wybory. Fakt, w kraju nad Wisłą nie będą one uczciwe, niestety.

    Rozbawiło mnie, że od razu zakładasz, że nie można protestować przeciwko kolejnym rządom.
    W ogóle takiego rozumowania nie pojmuję.

    Polubienie

   5. Rządy w tym kraju od lat sprawują ludzie, którzy nie są zdolni do jakiejkolwiek refleksji. Protestowano u nas z wielu powodów. I każdy rząd to samo… Przeciw podwyższeniu wieku emerytalnego, zamykaniu kopalni połowie rozporządzeń unijnych. Przeciwko ACTA…

    Protesty po których nic się nie zmienia są bez sensu. (sztuka dla sztuki).

    Nie no protesty by ludzie pokazali niezadowolenie z rządu będą dalej legalne. Zmieni się tylko narracja, przykładowo nasze „parasolki”, będzie niedługo narracja, że to kobiety niezadowolone, bo odebrano im 500 plus…
    Żaden rząd się nie ugnie jeśli mu nic nie grozi.

    Każdego roku od początku lat 90 są strajki rolników. I co co chwilę przychodzi kolejny rząd i ma to gdzieś, forsuje swoje. I nie będą nigdy wykonane postulaty, bo wszystkie partie mają w programie, że olewka tych postulatów.

    Polubienie

   6. Bartek dla mnie najważniejsze jest, by Polska wróciła na drogę praworządności rozumiesz? Abyśmy dostali należne nam fundusze z UE i tylko tyle mi się marzy, a reszta należy do ludzi młodych, bo jak sobie pościelą, to tak się wyśpią.

    Polubienie

   7. Ależ ja Elu widzę jak obecni okradają widziałem jak poprzedni nas okradli, wiem że następni też będą kraść.

    Bardziej mnie przeraża przemiana na gorsze Donalda Tuska, który sobie stwierdza, że może przywrócić kompromis aborcyjny rozporządzeniem…
    No niestety się nie da wyroku trybunału zmienić rozporządzeniem. Chociaż w praktyce zrobił tak PiS i zaczęły się protesty w obronie konstytucji.

    Więc albo Tusk kłamie (optymistyczna wersja), albo ma zamiar kontynuować rozpoczęte przez PiS rządzenie z pominięciem konstytucji.

    Doczekasz Elu, bo w sytuacji gdy USA ma do wyboru stracić satelity i większość zdolności bojowej lub wycofać się z Europy wschodniej…

    Polubienie

   8. Największa zbrodnia byłego PO, to były podsłuchy u Sowy i zegarek Nowaka i tam takie, inne drobnostki.
    Teraz kradną miliony z naszych podatków i na naszych oczach. Nie rządzą, a kradną. Nie ma idealnej partii i nie będzie, ale ta obecna jest gorsza niż PRL. Ja uważam, że Tusk wydoroślał i jest światowym politykiem. Nie można traktować TK za praworządną instytucję i nie okłamujmy się, bo Przyłębska jest nielegalna i będzie musiała oddać wszystkie, zarobione pieniądze.

    Polubienie

   9. Ty Elu w słuchałaś się w te rozmowy u Sowy?
    Nie interesuje mnie, że się spotkali co jedli i za ile. Nawet język przez nich stosowany.

    Natomiast np. od ministra spraw zagranicznych dowiadujemy się, o tym, że USA wcale nie mają zamiaru nam pomóc, gdyby Rosja nas napadła…

    Polubienie

   10. A sobie pogadali u Sowy jak to Polacy przy stole i wszystko się nagrało, a druga sprawa Bartku to nasz minister spraw zagranicznych za mądry to nie jest. My nie mamy dobrej dyplomacji i pamiętam Waszczykowskiego, który był w San Escobar.

    Polubienie

   1. Dokładnie tak to wygląda, że Polacy lubią mieć bat nad sobą i maja wszystko gdzieś. Czytam na Twitterze, że jak dobiorą się do Trzaskowskiego, to wyjdą na ulicę, a więc się zobaczy!

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s