Pedofil w sutannie!

 

Znalezione obrazy dla zapytania jankowski

Dokument wieczorny pt. „Czarno na białym” i się spłakałam.

Przyjechała do Polski pani Basia z Australii, która opowiedziała o tym, jak była molestowana przez księdza Jankowskiego – nie wyżytego pedofila.

Jak pamiętamy ksiądz jeszcze do niedwana miał swój pomnik w Gdańsku, który został postawiony na część człowieka, który pomagał tamtemu ruchowi „Solidarność” i czynnie w tym związku działał.

Pani Basia mieszkała w jednej z kamienic w Gdańsku i jako mała dziewczynka była molestowana przez tego drania.

Nie mamy prawa jej nie wierzyć, bo bardzo dokładnie pokazała piwnicę w kamienicy, w której ten drań dopadał swoje ofiary.

Opisała jak podniósł swoją sutannę, rozpiął spodnie i chciał jej penisa włożyć do ust.

Miała 13 lat!

Opierała się ta mała dziewczynka, a on zostawił na jej włosach, twarzy i sukience swój ejakulat.

Takich ofiar jest bardzo dużo, którym ten zbok spieprzył całe życie, bo nie potrafią zapomnieć o tym, czego  doświadczyły.

Takie coś nosi się w sobie przez całe życie i bardzo trudno po tym nawiązać normalne stosunki z płcią przeciwną, bo ma się uraz do końca swoich dni.

Ten drań doczekał się pomnika i tego pani Basia nie mogła znieść, że pedofil stoi na piedestale.

Trzech śmiałków pod osłoną nocy strąciło ten pomnik, ale przyszła teraźniejsza „Solidarnośc”,  która ten pomnik postawiła na nowo!

W konsekwencji pomnik zniknął i pewnie gdzieś wala się w jakimś magazynie, a ja myślę, że powino się go zdetonować, aby rozpadł się na kawałki.

Gdyby takich czynów dopuścił się np.  nauczyciel, lekarz, to by dawno wsadzili go do kicia, a tak ksiądz, który był blisko sceny politycznej został uznany bohaterem ruchu robotniczego!

Jak to możliwe było, że ci, co walczyli z komuną nic o tych draństwach nie wiedzieli?

Zastanawiające jest też to, że te dzieciaki nie mówiły o atakach Jankowskiego, swoim rodzicom, bo ci w tym draniu widzieli Boga i dobrego człowieka i dzieci o tym wiedziały.

Jankowski musał być chory na głowę, bo okazał się drapieżcą seksualnym bez żadnych moralnych zasad i precz z takim pomnikiem, postawionym na cześć zboka!

I tylko w Polsce chroni się kościelnych pedofilów, którzy bezkarnie sobie żyją od parafii do parafii!

 

23 myśli na temat “Pedofil w sutannie!

 1. Tak wszystko biorąc sobie Elu do serca i przeżywając każdą historię i każdego to możesz nie dożyć wieku sędziwego. A przydałoby się zobaczyć jak historia się potoczy. Kogo posadzą, kto ucieknie za granicę, komu pomnik postawią a kogo z pomnikiem zdejmą. Ciekawa jestem też co po mojej stronie się wydaży, czy prezydent będzie prezydentam, jaka partia wygra? Czy postawią czy też wyburzą mur na granicy z Meksykiem?
  Elu szanuj swoje serduszko bo oprócz ojczyzny masz kochającą Ciebie rodzinę.

  Polubienie

  1. Krysiu mam wnuki i pragnę tego, aby żyły w prawym kraju i czuły się tu bezpiecznie. Walczę o prawość i prawo w Polsce. Piszę o tym z czym się nie godzę, a nie godzę się na pedofilę w Polsce. Dam radę Krysiu.

   Polubienie

   1. Piszesz tak emocjonalnie, że …. miałam pewne obawy. Twoje prawo – pisać, dyskutować, nawet wskazywać palcem. Tylko…kto słucha seniorki i kto to poważnie traktuje? Senior jest seniorem, można zauważyć przy podwyżkach emerytur – kpina i brak szacunku.

    Polubienie

   1. Sagula, w Australii kardynal George Pell, najblizszy wspolpracownik papieza Franciszka, w tym roku zostal skazany za pedofilie i jest w wiezieniu.

    Polubienie

 2. A wszystko wynika z tego, że ludzie nie potrafią przyjąć do wiadomości, że tyle może być w człowieku dobra ile zła. To, że walczył z PRL-em nie oznacza, że musiał być święty w innych sprawach. Mnie osobiście rzucała się w oczy jego nieposkromiona pycha.

  Polubienie

 3. A mimo to wciąż znajdują się ludzie którzy tego skurwiela Jankowskiego bronią i nawet pomnika tego pedofila jak lwy bronili! Ale w tym kraju jest takie stężenie debilizmu że człowiek się dusi! Ja bym każdego kto chce zostać księdzem na dzień dobry kastrował, bo po cholerę księdzu jaja?! Tuż po święceniach na pniak i bach! Nie było by ani pedofilów, ani ruchania gospoś a ksiądz zachowywał by się jak ksiądz!

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s